Postępowanie zakończone
Zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Zamkowej
Gmina Miasto Golub-Dobrzyń
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00237165
- Zamawiający
- Gmina Miasto Golub-Dobrzyń
- Główny kod CPV
- 45212200-8 — Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- —
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ_Boisko SP1.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 11 do SWZ - Projekt umowy.doc
- Formularz Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy_aktualizacja z 24.04.docx
- Formularz Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie 08de994b-6be8-8db2-4b6e-b70001e26488.pdf
- Ogłoszenie 08de9ae9-d43f-a4bb-4b6e-b70001e28202.pdf
- Ogłoszenie 08de9c6a-28d7-f955-4b6e-b70001e29774.pdf
- Ogłoszenie 08dea1ea-9e2e-3e03-4b6e-b70001e2d9b7.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 08de8f19-69b2-b342-4b6e-b70001e2027d.pdf
- Inny 08deaf3f-00e6-4d98-4b6e-b70001e35ecd.pdf
- Inny 2026.04.13_zmiana treści SWZ i ogłoszenia.pdf
- Inny 2026.04.15_odpowiedzi na pytania Wykonawców.pdf
- Inny 2026.04.17_zmiana treści SWZ i ogłoszenia.pdf
- Inny 2026.04.24_odpowiedzi na pytania Wykonawców.pdf
- Inny 2026.04.24_zmiana treści SWZ i ogłoszenia.pdf
- Inny 2026.05.05_informacja z otwarcia ofert.pdf
- Inny 2026.05.11_informacja o unieważnieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - RODO art. 14.docx
- Inny Załącznik nr1_OPZ.zip
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie z art. 128 ust 1.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - oświadczenie podmiotu trzeciego_.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie z art. 117 ust. 4.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - oświadczenie grupa kapitałowa.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - RODO art. 13.docx
- Przedmiar Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/PRZEDMIAR ROBÓT - Zagospodarowanie terenu GOLUB-DOBRZYŃ.pdf
- Przedmiar Załącznik_nr1_OPZ/Branża elektryczna/KAMERY SP1 p przedmiar.rds.pdf
- Przedmiar Załącznik_nr1_OPZ/Branża sanitarna/Kanalizacja deszczowa SP 1/przedmiar.pdf
- Projekt Załącznik_nr1_OPZ/Branża sanitarna/Kanalizacja deszczowa SP 1/projekt techniczny.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/1. str tyt przebudowa boiska G-D.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/1. str tyt PT przebudowa boiska Brodnica.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/2. Opis PT przebudowa boiska Brodnica.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/2. str tyt PZT przebudowa boiska G-D.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/3. Opis PZT przebudowa boiska G-D.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/3. Oświadczenie projektanta.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/4. str tyt PAB przebudowa boiska G-D.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/5. Opis PAB przebudowa boiska G-D.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/6. str tyt ZFP przebudowa boiska G-D.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/7. Załączniki przebudowa boiska G-D.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/opinia geotechniczna.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/opinia WKZ.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/PAB1.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/PAB2.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/PAB3.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/PAB4.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/prot. z narady koordynacyjnej.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/PT1.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/PT2.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/PT3.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/PT4.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/PT5.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/PZT całość.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/specyfikacja techniczna.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża Budowlana/warunki MZWiK.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża elektryczna/kamery sp1.doc
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża elektryczna/SE1.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża elektryczna/SE2.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża elektryczna/sp 1 proj pzt.doc
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża elektryczna/SPECYFIKACJAsp1.doc
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża sanitarna/Kanalizacja deszczowa SP 1/Izba Marta Czajkowska 2026.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża sanitarna/Kanalizacja deszczowa SP 1/Odpis protokołu z narady koordynacyjnej (2).pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża sanitarna/Kanalizacja deszczowa SP 1/Profil rys nr 2.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża sanitarna/Kanalizacja deszczowa SP 1/Profil rys nr 3.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża sanitarna/Kanalizacja deszczowa SP 1/Profil rys nr 4.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża sanitarna/Kanalizacja deszczowa SP 1/Profil rys nr 5.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża sanitarna/Kanalizacja deszczowa SP 1/Profil rys nr 6.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża sanitarna/Kanalizacja deszczowa SP 1/PZT rys.nr 1.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża sanitarna/Kanalizacja deszczowa SP 1/specyfikacja.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża sanitarna/Kanalizacja deszczowa SP 1/Uprawnienia Czajkowska Marta.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża sanitarna/Kanalizacja deszczowa SP 1/Warunki wod-kan_boisko.pdf
- Inny Załącznik_nr1_OPZ/Branża sanitarna/Kanalizacja deszczowa SP 1/ZUD- mapa.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, ogłoszenie, ogłoszenie, ogłoszenie, ogłoszenie, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP