Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-09
Remont drogi leśnej - dojazd ppoż nr 37 w Leśnictwie Wikaryjskie
Nadleśnictwo Włocławek
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00405639
- Zamawiający
- Nadleśnictwo Włocławek
- Główny kod CPV
- 45233120-6 — Roboty w zakresie budowy dróg
- Miejsce wykonania robót
- Leśnictwo Wikaryjskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 1 100 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ SA.270.1.6.2026.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny zał. do SWZ.zip
- Inny Zał. nr 2 do SWZ.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ.pdf
- Wzór umowy zał. do SWZ/zał. nr 7 do SWZ Wzór umowy.docx
- Formularz zał. do SWZ/zał nr 1 Wzór oferty.docx
- Instrukcja zał. do SWZ/zał. nr 9B Regulamin platformazakupowa.pl dla Użytkoników (Wykonawców) od 24.05 (2).pdf
- Inny zał. do SWZ/zał. nr 3 do SWZ wstępne oświadcznie.doc
- Inny zał. do SWZ/zał. nr 4 Zobowiązanie podmiotu udostepniającego zasoby.docx
- Inny zał. do SWZ/zał. nr 5 Wykaz wykonanych robót budowlanych.docx
- Inny zał. do SWZ/zał. nr 6 Wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia po wer.docx
- Inny zał. do SWZ/zał. nr 9A Regulamin platformazakupowa.pl dla Użytkoników (Wykonawców) od 24.05 (1).pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 1 100 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty, instrukcję.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 6 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP