Postępowanie zakończone 2026-08-18
Termomodernizacja budynku mieszkalnego – leśniczówki Leśnictwa Osięciny ( nr inw. 110/102 )
Nadleśnictwo Włocławek
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00374638
- Zamawiający
- Nadleśnictwo Włocławek
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Osięciny, pow. radziejowski, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 2 700 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ SA.270.1.4.2026.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu SA.270.1.4.2026.pdf
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ.zip
- Inny zał nr 2 do SWZ.pdf
- Wzór umowy Załączniki do SWZ/zał. nr 7 do SWZ Wzór umowy.docx
- Formularz Załączniki do SWZ/zał nr 1 Wzór oferty.docx
- Instrukcja Załączniki do SWZ/zał. nr 9B Regulamin platformazakupowa.pl dla Użytkoników (Wykonawców) od 24.05 (2).pdf
- Inny Załączniki do SWZ/zał nr 2 do SWZ.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/zał. nr 3 do SWZ wstępne oświadcznie.doc
- Inny Załączniki do SWZ/zał. nr 4 Zobowiązanie podmiotu udostepniającego zasoby.docx
- Inny Załączniki do SWZ/zał. nr 5 Wykaz wykonanych robót budowlanych.docx
- Inny Załączniki do SWZ/zał. nr 6 Wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia po wer.docx
- Inny Załączniki do SWZ/zał. nr 9A Regulamin platformazakupowa.pl dla Użytkoników (Wykonawców) od 24.05 (1).pdf
- Przedmiar Załącznik nr 8 do SWZ/PRZEDMIAR - termomodernizacja LEŚNICZÓWKA OSIĘCINY 2026.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ/PBA-LP-OSIĘCINY.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ/SPECYFIKACJA TECHNICZNA - termomodernizacja LEŚNICZÓWKA OSIĘCINY 06-2026.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 700 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty, instrukcję, przedmiar, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP