Postępowanie zakończone 2026-06-17
Remont klatki schodowej w budynku przy ul. Bydgoskiej 4 w Potulicach, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja mieszkaniowych zasobów gminy”.
Gmina Nakło nad Notecią
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00270929
- Zamawiający
- Gmina Nakło nad Notecią
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Załączniki edytowalne do SWZ.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3. Dokumentacja projektowa.zip
- Inny sigSpecyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Inny _corrupt_154853.bin
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Nakło nad Notecią
- Remont klatki schodowej w budynku przy ul. Bydgoskiej 4 w Potulicach, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja mieszkaniowych zasobów gminy”.
- Zagospodarowanie terenów rekreacyjno - sportowych w sołectwie Gorzeń
- „Przebudowa ulic Bukowej od km 0+000,00 do km 0+195,90, Dębowej (090353C) od km 0+000,00 do km 0+275,90 i Topolowej od km 0+000,00 do km 0+212,90 w Występie”
- „Modernizacja boiska Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Nakle nad Notecią” oraz „Modernizacja boiska Orlik 2012 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Nakle nad Notecią”
- Zagospodarowanie terenu rekreacyjno - sportowego w Sołectwie Michalin