Postępowanie zakończone 2026-07-31
Zagospodarowanie terenów rekreacyjno - sportowych w sołectwie Gorzeń
Gmina Nakło nad Notecią
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00334016
- Zamawiający
- Gmina Nakło nad Notecią
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-31
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna.zip
- Inny Załączniki edytowalne do SWZ.docx
- Przedmiar 2. Projekt nawodnienie/przedmiar .pdf
- Projekt 1. Projekt boisko/Rysunki/Gorzeń Rys.nr 1 - PZT 1500.pdf
- Projekt 1. Projekt boisko/Rysunki/Gorzeń Rys.nr 2 - PZT 1300.pdf
- Projekt 2. Projekt nawodnienie/opis/1. PZT.pdf
- STWiOR 1. Projekt boisko/Specyfikacje/3. SST. 1.1- roboty ziemne str.11-15.docx
- STWiOR 1. Projekt boisko/Specyfikacje/4.SST.1.2- korytowanie i prof. str.16-19.docx
- STWiOR 1. Projekt boisko/Specyfikacje/5. SST 1.3- betonowanie str. 20-25.docx
- STWiOR 1. Projekt boisko/Specyfikacje/6.SST. 1.4 - obrzeża betonowe str.26-30.docx
- STWiOR 1. Projekt boisko/Specyfikacje/7. SST. 1.5 - zakładanie i pielęgnacja traw. str 31-33.docx
- STWiOR 1. Projekt boisko/Specyfikacje/8. SST. 1.6 drzewa i krzewy str.34-41.docx
- Inny 1. Projekt boisko/Opis/1. Str. tytułowa - czerwiec 2023.docx
- Inny 1. Projekt boisko/Opis/2. Zawartość opracowania.docx
- Inny 1. Projekt boisko/Opis/3.uprawnienia+ izba+oświadczenie/KP-0010_do_2024-06-30.pdf
- Inny 1. Projekt boisko/Opis/3.uprawnienia+ izba+oświadczenie/KP-0126_do_2024-06-30.pdf
- Inny 1. Projekt boisko/Opis/3.uprawnienia+ izba+oświadczenie/Oświadczenie - 26.07.2023 r.docx
- Inny 1. Projekt boisko/Opis/3.uprawnienia+ izba+oświadczenie/Uprawnienia Elżbieta.pdf
- Inny 1. Projekt boisko/Opis/3.uprawnienia+ izba+oświadczenie/Uprawnienia Krzysztof.pdf
- Inny 1. Projekt boisko/Opis/4. OPIS.docx
- Inny 1. Projekt boisko/Rysunki/Rys. nr 2 - PZT 1 250.dwg
- Inny 1. Projekt boisko/Specyfikacje/1.strona tytułowa.docx
- Inny 1. Projekt boisko/Specyfikacje/2. ST. 0.0 - specyfikacje ogólne str. 1-10.docx
- Inny 2. Projekt nawodnienie/opis/2. PAB.pdf
- Inny 2. Projekt nawodnienie/opis/3. Załączniki.pdf
- Inny 2. Projekt nawodnienie/rysunki/profil.pdf
- Inny 2. Projekt nawodnienie/rysunki/PZT.pdf
- Inny 2. Projekt nawodnienie/rysunki/studnia wodomierzowa z zaworem.pdf
- Inny 2. Projekt nawodnienie/rysunki/studnia zaworowa.pdf
- Inny 2. Projekt nawodnienie/uzgodnienia/Gmina Nakło nad Notecią/decyzja Gmina.pdf
- Inny 2. Projekt nawodnienie/uzgodnienia/Gmina Nakło nad Notecią/załącznik mapowy do decyzji.pdf
- Inny 2. Projekt nawodnienie/uzgodnienia/KPWiK Nakło nad Notecią/uzg. KPWiK.pdf
- Inny 2. Projekt nawodnienie/uzgodnienia/narada koordynacyjna/159_2026-odpis.pdf
- Inny 2. Projekt nawodnienie/uzgodnienia/narada koordynacyjna/159_2026-p-uzg.pdf
- Inny 2. Projekt nawodnienie/warunki techniczne/Warunki KPWiK Nakło.pdf
- Inny 2. Projekt nawodnienie/Warunki wyk. przyłącza i nawodeninia KPWIK.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Nakło nad Notecią
- Remont klatki schodowej w budynku przy ul. Bydgoskiej 4 w Potulicach, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja mieszkaniowych zasobów gminy”.
- „Przebudowa ulic Bukowej od km 0+000,00 do km 0+195,90, Dębowej (090353C) od km 0+000,00 do km 0+275,90 i Topolowej od km 0+000,00 do km 0+212,90 w Występie”
- „Modernizacja boiska Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Nakle nad Notecią” oraz „Modernizacja boiska Orlik 2012 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Nakle nad Notecią”
- Zagospodarowanie terenu rekreacyjno - sportowego w Sołectwie Michalin
- Remont klatki schodowej w budynku przy ul. Bydgoskiej 4 w Potulicach, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja mieszkaniowych zasobów gminy”.