Postępowanie zakończone 2026-09-01
Remont nawierzchni istniejącego kompleksu sportowego wraz z budową bieżni sportowej oraz budowa bieżni lekkoatletycznej okólnej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie
Gmina Żnin
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00393377
- Zamawiający
- Gmina Żnin
- Główny kod CPV
- 45212200-8 — Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów
- Miejsce wykonania robót
- Żnin, pow. żniński, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 10 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-01
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/1. Projekt budowlany/1.PZT/~$rona tytułowa - PZT.docx
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/1. Projekt budowlany/1.PZT/Część opisowa - PZT.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/1. Projekt budowlany/1.PZT/Oświadczenie projektanta - PZT.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/1. Projekt budowlany/1.PZT/P1.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/1. Projekt budowlany/1.PZT/Spis zawartości - PZT.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/1. Projekt budowlany/1.PZT/Strona tytułowa - PZT.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/1. Projekt budowlany/2.PAB/Część opisowa - PAB.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/1. Projekt budowlany/2.PAB/Oswiadczenie projektanta - PAB.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/1. Projekt budowlany/2.PAB/Spis zawartości - PAB.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/1. Projekt budowlany/2.PAB/Strona tytułowa - PAB.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/1. Projekt budowlany/3.Załączniki/Informacja BIOZ.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/1. Projekt budowlany/3.Załączniki/Spis zawartości - załączniki.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/1. Projekt budowlany/4.PT/Część opisowa - PT.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/1. Projekt budowlany/4.PT/Oświadczenie projektanta PT.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/1. Projekt budowlany/4.PT/Spis zawartości - PT.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/1. Projekt budowlany/4.PT/Strona tytułowa - PT.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/1.PZT/~$rona tytułowa - PZT.docx
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/1.PZT/Część opisowa - PZT.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/1.PZT/Oświadczenie projektanta - PZT.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/1.PZT/P1.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/1.PZT/Spis zawartości - PZT.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/1.PZT/Strona tytułowa - PZT.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/2.PAB/Część opisowa - PAB.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/2.PAB/Oświadczenie projektanta - PAB.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/2.PAB/Spis zawartości - PAB.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/2.PAB/Strona tytułowa - PAB.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/3.Załączniki/Informacja BIOZ.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/3.Załączniki/Spis zawartości - załączniki.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/4.PT/Część opisowa - PT.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/4.PT/Oświadczenie projektanta PT.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/4.PT/Spis zawartości - PT.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/4.PT/Strona tytułowa - PT.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/Bieżnia Żnin - KO2026.pdf
- Wzór umowy Załączniki do SWZ/Załącznik nr 5 Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz Załączniki do SWZ/Załącznik nr 2 Formularz ofertowy.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 1A oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 1B oświadczenie dotyczące spełnianie warunków udziału.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 3 Oświadczenie dotyczące grupy kapitałowej (1).doc
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/1. Projekt budowlany/2.PAB/A1.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/1. Projekt budowlany/2.PAB/A2.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/1. Projekt budowlany/3.Załączniki/Mapa wynikowa - Żnin ul. Wandy Pieniężnej-z pozytywnym protokołe.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/1. Projekt budowlany/3.Załączniki/Strona tytułowa - załączniki.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/1. Projekt budowlany/4.PT/K1.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/1. Projekt budowlany/4.PT/K2.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/2. Specyfikacje/ST 1.0 Specyfikacja techniczna.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/KO zerowy- bieżnia okólna SP 2.ath
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Bieżnia okólna/KO zerowy- bieżnia okólna SP 2.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/2.PAB/A1.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/2.PAB/A2.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/2.PAB/A3.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/2.PAB/A4.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/2.PAB/A5.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/2.PAB/A6.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/2.PAB/A7.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/2.PAB/A8.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/2.PAB/plot.log
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/3.Załączniki/Mapa wynikowa - Żnin ul. Wandy Pieniężnej-z pozytywnym protokołe.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/3.Załączniki/Strona tytułowa - załączniki.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/4.PT/K1.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/4.PT/K2.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/4.PT/K3.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/4.PT/K4.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/4.PT/K5.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/4.PT/K6.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/4.PT/K7.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/1. Projekt budowlany/4.PT/K8.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/2. Specyfikacje/~$ 1.0 Specyfikacja techniczna.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/2. Specyfikacje/ST 1.0 Specyfikacja techniczna.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 przedmiary i nr 10 Dokumentacja projektowa/Remont nawierzchni i bieżnia/Bieżnia Żnin - KO2026.ath
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 7 Wykaz osób.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 8 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 9 Oświadczenie-z-art.117ust.4.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 10 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP