WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-22

Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Sztynwagu

GMINA GRUDZIĄDZ

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00327711
Zamawiający
GMINA GRUDZIĄDZ
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-22
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-07

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ TERMOMODERNIZACJA SZTYNWAG.pdf
  • Wzór umowy Zał. Nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_08dedc15-833c-643d-6f5b-e70001d3c4a4.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Wzór formularza oferty.docx
  • Inny Zał. Nr 3 do SWZ.doc
  • Inny Zał. Nr 4 do SWZ.doc
  • Inny Zał. Nr 5 do SWZ.doc
  • Inny Zał. Nr 6 do SWZ.doc
  • Inny Zał. Nr 7 do SWZ.doc
  • Inny Zał. Nr 8 do SWZ.7z
  • Przedmiar B/05_Przedmiar/Przedmiar_budowlany_SP_Sztynwag.ATH
  • Przedmiar B/05_Przedmiar/Przedmiar_budowlany_SP_Sztynwag.pdf
  • Przedmiar E/Przedmiar/PRD_IE_SP_Sztynwag_21042026.KST.pdf
  • Przedmiar S/Przedmiar/PRD_IS_Sztynwag_26052026.ath.pdf
  • Projekt Audyt_SP_Sztynwag_18.08.2025.pdf
  • Projekt B/01_Projekt/PB/PDF/00_PB_SP_SZTYNWAG.pdf
  • Projekt B/01_Projekt/PT/PDF/00_PT_SP_SZTYNWAG.pdf
  • Projekt E/PT/PT Szkoła podstawowa Sztynwag 2026.pdf
  • Projekt E/STWiORB/Roboty_elektryczne.pdf
  • Projekt S/PT/PT Szkoła podstawowa Sztynwag (3).pdf
  • STWiOR B/03_STWiOR/STWiOR_budowlanych.pdf
  • STWiOR S/STWiORB/Roboty_sanitarne.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/01.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/02.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/03.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/04.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/05.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/06.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/07.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/08.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/09.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/10.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/11.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/12.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/13.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/14.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/15.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/16.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/17.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/18.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/19.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/20.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/21.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/23.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/24.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/25.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PB/PDF/ZT-01.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/01.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/02.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/03.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/04.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/05.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/06.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/07.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/08.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/09.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/10.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/11.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/12.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/13.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/14.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/15.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/16.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/17.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/18.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/19.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/20.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/21.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/23.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/24.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/25.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/26.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/27.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/28.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/29.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/30.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/31.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/32.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/33.pdf
  • Inny B/01_Projekt/PT/PDF/34.pdf
  • Inny B/02_Opinia/OPINIA.pdf
  • Inny Decyzja RDOŚ z dn. 23.06'25.pdf
  • Inny E/PT/Oświetlenie Szkoła Sztynwag 2026-E01.pdf
  • Inny E/PT/Oświetlenie Szkoła Sztynwag 2026-E02.pdf
  • Inny E/PT/Oświetlenie Szkoła Sztynwag 2026-E03.pdf
  • Inny E/PT/Oświetlenie Szkoła Sztynwag 2026-E04.pdf
  • Inny E/PT/Oświetlenie Szkoła Sztynwag 2026-E05.pdf
  • Inny E/PT/PT Sztynwag 2026-E06.pdf
  • Inny E/PT/PT Sztynwag 2026-E07.pdf
  • Inny E/PT/PT Sztynwag 2026-E08.pdf
  • Inny E/PT/PT Sztynwag 2026-E09.pdf
  • Inny E/PT/PT Sztynwag 2026-E10.pdf
  • Inny E/PT/PT Sztynwag 2026-E11.pdf
  • Inny E/PT/PT Sztynwag 2026-E12.pdf
  • Inny E/PT/PT Sztynwag 2026-E13.pdf
  • Inny E/PT/PT Sztynwag 2026-E14.pdf
  • Inny E/PT/PT Sztynwag 2026-E15.pdf
  • Inny E/PT/PT Sztynwag 2026-E16.pdf
  • Inny E/PT/PT Sztynwag 2026-E17.pdf
  • Inny E/PT/PT Sztynwag 2026-E18.pdf
  • Inny E/PT/PT Sztynwag 2026-E19.pdf
  • Inny E/PT/PT Sztynwag 2026-E20.pdf
  • Inny E/PT/PT Sztynwag 2026-E21.pdf
  • Inny E/PT/PT Sztynwag 2026-E22.pdf
  • Inny E/PT/PT Sztynwag 2026-E23.pdf
  • Inny E/PT/PT Sztynwag 2026-E24.pdf
  • Inny E/PT/PT Sztynwag 2026-E25.pdf
  • Inny E/PT/PT Sztynwag 2026-E26.pdf
  • Inny E/PT/PT Sztynwag 2026-E27.pdf
  • Inny E/PT/Z02.pdf
  • Inny Inwentaryzacja przyrodnicza SP Sztynwag.pdf
  • Inny S/PT/S01.pdf
  • Inny S/PT/S02.pdf
  • Inny S/PT/S03.pdf
  • Inny S/PT/S04.pdf
  • Inny S/PT/S05.pdf
  • Inny S/PT/S06.pdf
  • Inny S/PT/S07.pdf
  • Inny S/PT/S08.pdf
  • Inny S/PT/S09.pdf
  • Inny S/PT/S10.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA GRUDZIĄDZ