Postępowanie zakończone 2026-06-23
Zagospodarowanie terenu rekreacyjno - sportowego w Sołectwie Michalin
Gmina Nakło nad Notecią
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00278652
- Zamawiający
- Gmina Nakło nad Notecią
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-08
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ sigSpecyfikacja warunków zamówienia (1).pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 4. Dokumentacja projektowa.zip
- Inny Załączniki edytowlane do SWZ.docx
- Przedmiar 4. Dokumentacja projektowa/Zagospodarowanie Michalin - przedmiar boisko.pdf
- STWiOR 4. Dokumentacja projektowa/Projekt Zagospodarowania Terenu/STWiOR - całość.pdf
- Inny 4. Dokumentacja projektowa/Brak sprzeciwu Starostwo Michalin.pdf
- Inny 4. Dokumentacja projektowa/Projekt Zagospodarowania Terenu/OPIS/Zagospodarowanie Michalin PB_OPIS.pdf
- Inny 4. Dokumentacja projektowa/Projekt Zagospodarowania Terenu/RYSUNKI/Zagospodarowanie Michalin PZT-01_1000.pdf
- Inny 4. Dokumentacja projektowa/Projekt Zagospodarowania Terenu/RYSUNKI/Zagospodarowanie Michalin rys_A-02 - piłkochwyty.pdf
- Inny 4. Dokumentacja projektowa/Projekt Zagospodarowania Terenu/RYSUNKI/Zagospodarowanie Michalin rys_A-03 - fundament.pdf
- Inny 4. Dokumentacja projektowa/Projekt Zagospodarowania Terenu/RYSUNKI/Zagospodarowanie Michalin rys_A-04 - przekroje nawierzchni.pdf
- Inny 4. Dokumentacja projektowa/Projekt Zagospodarowania Terenu/RYSUNKI/Zagospodarowanie Michalin Siłownia - siłownia zewnętrzna.pdf
- Inny 4. Dokumentacja projektowa/Projekt Zagospodarowania Terenu/Uzgodnienie ENEA.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Nakło nad Notecią
- Remont klatki schodowej w budynku przy ul. Bydgoskiej 4 w Potulicach, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja mieszkaniowych zasobów gminy”.
- Zagospodarowanie terenów rekreacyjno - sportowych w sołectwie Gorzeń
- „Przebudowa ulic Bukowej od km 0+000,00 do km 0+195,90, Dębowej (090353C) od km 0+000,00 do km 0+275,90 i Topolowej od km 0+000,00 do km 0+212,90 w Występie”
- „Modernizacja boiska Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Nakle nad Notecią” oraz „Modernizacja boiska Orlik 2012 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Nakle nad Notecią”
- Remont klatki schodowej w budynku przy ul. Bydgoskiej 4 w Potulicach, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja mieszkaniowych zasobów gminy”.