Postępowanie zakończone 2026-07-22
" BUDOWA HALI O KONSTRUKCJI STALOWEJ NA SPRZĘT I MASZYNY ROLNICZE".
ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W LUTUTOWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00327133
- Zamawiający
- ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W LUTUTOWIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-22
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Projekt techniczny.zip
- Projekt Projekt wykonawczy branża arch.konstrukcyjna.zip
- STWiOR STWiORB A + K Lututów budowa hali na maszyny rolnicze.zip
- STWiOR STWIORB branża arch.budowlana , Przedmiar.zip
- STWiOR STWiORB E Lututów budowa hali na maszyny rolnicze.pdf
- SWZ SWZ - BUDOWA HALI STALOWEJ_LUTUTÓW nr 2 (2).pdf
- Wzór umowy Załącznik Nr 2 do SWZ - Projekt umowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu (9).pdf
- Inny PR Budowa hali Lututów branża elektryczna.pdf
- Inny Projekt architektoniczno budowlany.zip
- Inny Projekt wykonawczy architektura konstrukcja Lututów 2025.pdf
- Inny Projekt wykonawczy elektryczny - Lututów.7z
- Inny Projekt zagospodarowania terenu.zip
- Inny Załącznik Nr 3 do SWZ - Wzór formularza ofertowego.doc
- Inny Załącznik Nr 5 do SWZ - Wzór ośw. Wykonawców wspólnie ubiegającychsię o udzielenie zamówienia.DOC
- Inny Załącznik Nr 6 do SWZ - Wzór oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby składanego na pods. art 125 ust 1 Pzp.DOC
- Inny Załącznik Nr 7 do SWZ - Wzór wykazu osób.doc
- Inny Załącznik Nr 8 do SWZ - Wzór wykazu robót.doc
- Inny PAB_A1_Lututow budowa hali 2025 projekt 297 593 pionowo.pdf
- Inny PAB_A2_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PAB_A3_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PAB_A4_Lututow budowa hali 2025 projekt 297 510 poziomo.pdf
- Inny PAB_A5_Lututow budowa hali 2025 projekt 297 593 pionowo.pdf
- Inny PAB_A6_Lututow budowa hali 2025 projekt 297 510 poziomo.pdf
- Inny PAB_A7_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PAB_K1_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PAB_K2_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny Projekt architektoniczno-budowlany ZSCKR Lututów 2025.pdf
- Inny Projekt techniczny ZSCKR Lututów 2025.pdf
- Inny PT_A1_Lututow budowa hali 2025 projekt 297 510 poziomo.pdf
- Inny PT_A2_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PT_E1_Lututow budowa hali 2025 projekt 297 593 pionowo.pdf
- Inny PT_E2_Lututow budowa hali 2025 projekt 297 593 pionowo.pdf
- Inny PT_E3_Lututow budowa hali 2025 projekt 297 510 poziomo.pdf
- Inny PT_K10_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PT_K1_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PT_K2_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PT_K3_Lututow budowa hali 2025 projekt 297 593 pionowo.pdf
- Inny PT_K4_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PT_K5_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PT_K6_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PT_K7_Lututow budowa hali 2025 projekt 297 510 poziomo.pdf
- Inny PT_K8_Lututow budowa hali 2025 projekt 297 510 poziomo.pdf
- Inny PT_K9_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny kop map zasad 1 1000.pdf
- Inny mapa do cel projektowych 1 500.pdf
- Inny Projekt zagospodarowania terenu ZSCKR Lututów 2025.pdf
- Inny PZT 1 1 _Lututow budowa hali 2025 plan zagospodarowania terenu.pdf
- Inny PZT 1_Lututow budowa hali 2025 plan zagospodarowania terenu.pdf
- STWiOR STWiORB A + K Lututów budowa hali na maszyny rolnicze.pdf
- Inny PR Budowa hali Lututów branża budowlana.pdf
- Inny Zestawienie RMS Budowa hali Lututów branża budowlana.pdf
- STWiOR STWiORB A + K Lututów budowa hali na maszyny rolnicze.pdf
- Inny PR Budowa hali Lututów branża budowlana.pdf
- Projekt Projekt wykonawczy elektryczny - Lututów.pdf
- Inny PW_E1_Lututow budowa hali 2025 projekt 297 593 pionowo.pdf
- Inny PW_E2_Lututow budowa hali 2025 projekt 297 593 pionowo.pdf
- Inny PW_E3_Lututow budowa hali 2025 projekt 297 510 poziomo.pdf
- Inny PW_E4_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny ZT_E1W_Lututow budowa hali 2025 plan zagospodarowania terenu.pdf
- Inny Projekt wykonawczy architektura konstrukcja Lututów 2025.pdf
- Inny PW_A1_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PW_A2_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PW_A3_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PW_A4_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PW_A5_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PW_A6_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PW_K10_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PW_K11_Lututow budowa hali 2025 projekt 297 947 poziomo.pdf
- Inny PW_K12_Lututow budowa hali 2025 projekt 297 947 poziomo.pdf
- Inny PW_K13_Lututow budowa hali 2025 projekt 297 947 poziomo.pdf
- Inny PW_K14_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PW_K15_Lututow budowa hali 2025 projekt 297 610 poziomo.pdf
- Inny PW_K16_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PW_K17_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PW_K1_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PW_K2_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PW_K3_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PW_K4_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PW_K5_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PW_K6_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PW_K7_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PW_K8_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny PW_K9_Lututow budowa hali 2025 projekt.pdf
- Inny Wniosek.pdf
- Inny ZT_W1_Lututow budowa hali 2025 plan zagospodarowania terenu.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP