Postępowanie zakończone 2026-07-24
„Remont w budynku internatu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie "
ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W LUTUTOWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00334330
- Zamawiający
- ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W LUTUTOWIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt 00 PROJEKT REMONTU LUTUTOW cz1.pdf
- Projekt 00 PROJEKT REMONTU LUTUTOW cz2.pdf
- STWiOR 12 STWiORB.zip
- SWZ 1. SWZ_remont internatu_Lututów.pdf
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU_.pdf
- Inny 2.Zał. Nr 2 do SWZ - Projekt umowy.odt
- Inny 3. Zał. Nr 3_Wzór formularza ofertowego_remont.doc
- Inny 4.Zał Nr 4 do SWZ - Wzór ośw. wyk. na pods. art. 125 ust. 1 Pzp.DOC
- Inny 5. Zał. Nr 4a do SWZ - Wzór ośw. podm. udostęp. zasoby na pods. art 125 ust 1 Pzp.DOC
- Inny 6. Zał. Nr 5 do SWZ - Wzór ośw. Wyk. wspólnie ubieg..DOC
- Inny 7. Zał. Nr 7 do SWZ - Wzór wykazu osób.doc
- Inny 8. Zał. Nr 8 do SWZ - Wzór wykazu robót.doc
- Inny Podpisana dokumentacja cz 1.zip
- Inny Podpisana dokumentacja cz2.zip
- STWiOR 09 STWiORB Branża Budowlana cz1.pdf
- STWiOR 10 STWiORB Branża Budowlana cz2.pdf
- STWiOR 11 STWiORB Branża Sanitarna cz1.pdf
- STWiOR 12 STWiORB Branza Sanitarna cz2.pdf
- STWiOR 13 STWiORB Branża Elektryczna cz1.pdf
- STWiOR 14 STWiORB Branża Elektryczna cz2.pdf
- Inny 03 PR Branża Sanitarna Remont Lututów cz1.pdf
- Inny 05 PR Branża Sanitarna Remont Lututów cz2.pdf
- Inny 20260701135642_00001.pdf
- Inny 20260701135642_00002.pdf
- Inny 20260701135642_00003.pdf
- Inny 20260701135642_00004.pdf
- Inny 20260701135642_00005.pdf
- Inny 20260701135642_00006.pdf
- Inny 20260701135642_00007.pdf
- Inny 20260701135642_00008.pdf
- Inny 20260701135642_00009.pdf
- Inny 20260701135642_00010.pdf
- Inny 20260701135642_00011.pdf
- Inny 20260701135642_00012.pdf
- Inny 20260701135642_00013.pdf
- Inny 20260701135642_00014.pdf
- Inny 20260701135642_00015.pdf
- Inny 20260701135642_00016.pdf
- Inny 20260701135642_00017.pdf
- Inny 20260701135642_00018.pdf
- Inny 20260701135642_00019.pdf
- Inny 20260701135642_00020.pdf
- Inny 20260701135642_00021.pdf
- Inny 20260701135642_00022.pdf
- Inny 20260701135642_00023.pdf
- Inny 20260701135642_00024.pdf
- Inny 20260701135642_00025.pdf
- Inny 20260701135642_00026.pdf
- Inny 20260701135642_00027.pdf
- Inny 20260701135642_00028.pdf
- Inny 20260701135642_00029.pdf
- Inny 20260701135642_00030.pdf
- Inny 20260701135642_00031.pdf
- Inny 20260701135642_00032.pdf
- Inny 20260701135642_00033.pdf
- Inny 20260701135642_00034.pdf
- Inny 20260701135642_00035.pdf
- Inny 20260701135642_00036.pdf
- Inny 20260701135642_00037.pdf
- Inny 20260701135642_00038.pdf
- Inny 20260701144550_00001.pdf
- Inny 20260701144550_00002.pdf
- Inny 20260701144550_00003.pdf
- Inny 20260701144550_00004.pdf
- Inny 20260701144550_00005.pdf
- Inny 20260701144550_00006.pdf
- Inny 20260701144550_00007.pdf
- Inny 20260701144550_00008.pdf
- Inny 20260701144550_00009.pdf
- Inny 20260701144550_00010.pdf
- Inny 20260701144550_00011.pdf
- Inny 20260701144550_00012.pdf
- Inny 20260701144550_00013.pdf
- Inny 20260701144550_00014.pdf
- Inny 20260701144550_00015.pdf
- Inny 20260701144550_00016.pdf
- Inny 20260701144550_00017.pdf
- Inny 20260701144550_00018.pdf
- Inny 20260701144550_00019.pdf
- Inny 20260701144550_00020.pdf
- Inny 20260701144550_00021.pdf
- Inny 20260701144550_00022.pdf
- Inny 20260701144550_00023.pdf
- Inny 20260701144550_00024.pdf
- Inny 20260701144550_00025.pdf
- Inny 20260701144550_00026.pdf
- Inny 20260701144550_00027.pdf
- Inny 20260701144550_00028.pdf
- Inny 20260701144550_00029.pdf
- Inny 20260701144550_00030.pdf
- Inny 20260701144550_00031.pdf
- Inny 20260701144550_00032.pdf
- Inny 20260701144550_00033.pdf
- Inny 20260701144550_00034.pdf
- Inny 20260701144550_00035.pdf
- Inny 20260701144550_00036.pdf
- Inny 20260701144550_00037.pdf
- Inny 20260701144550_00038.pdf
- Inny 20260701144550_00039.pdf
- Inny 20260701144550_00040.pdf
- Inny 20260701144550_00041.pdf
- Inny 20260701144550_00042.pdf
- Inny 20260701150509_00043.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP