Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-10
Budowa placu zabaw w miejscowości Chorzenice
GMINA SULMIERZYCE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408894
- Zamawiający
- GMINA SULMIERZYCE
- Główny kod CPV
- 45112723-9 — Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
- Miejsce wykonania robót
- Chorzenice, pow. pajęczański, woj. łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. SWZ - ZP.271.11.2026.pdf
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu - ZP.271.11.2026.pdf
- Inny 3. Załączniki do SWZ - ZP.271.11.2026.zip
- Przedmiar dokumentacja projektowa/przedmiar robót.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/projekt budowlany.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/projekt techniczny.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/projekt wykonawczy.pdf
- STWiOR dokumentacja projektowa/specyfikacja.pdf
- Wzór umowy 6. Projektowane postanowienia umowy ZP.271.11.2026 .pdf
- Formularz 1. Formularz ofertowy ZP.271.11.2026.docx
- Inny 2. Oświadczenie wstępne o braku podstaw do wykluczenia ZP.271.11.2026.odt
- Inny 3. Oświadczenie wstępne o spełnianiu warunków w udziału ZP.271.11.2026.odt
- Inny 4. Zobowiązanie podmiotu do udostępnienia zasobów ZP.271.11.2026.odt
- Inny 5. Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia ZP.271.11.2026.odt
- Inny 7. Wykaz wykonanych robót ZP.271.11.2026.odt
- Inny 8.Wykaz osób ZP.271.11.2026.docx
- Inny dokumentacja projektowa/pozwolenie na budowę - plac zabaw w Chorzenicach.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/WUOZ pozwolenie na prowadzenie prac konserwatorskich oraz robót budowlanych przy zabytku dot. placu zabaw w Chorzenicach.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 7 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP