Postępowanie zakończone 2026-06-11
„Rowerem po zdrowie–Sulmierzyce blisko natury”współfin. ze środków EFRR w ramach Programu Regionalnego FEŁ2027 z podz. na części w zakresie „Budowy wiaty z montażem obiektów małej architektury...
GMINA SULMIERZYCE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00264418
- Zamawiający
- GMINA SULMIERZYCE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ)-ZP.271.9.2026.pdf
- SWZ 3. Załączniki do SWZ- ZP.271.9.2026.zip
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu - ZP.271.9.2026.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP