Postępowanie zakończone 2026-07-17
„Budowa placu zabaw w Parku Miejskim w Łęczycy”
MIASTO ŁĘCZYCA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317847
- Zamawiający
- MIASTO ŁĘCZYCA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ budowa placu zabaw.docx
- Wzór umowy załacznik nr 6(1).docx
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wyklucz(3).docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby(3).docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców Współnie skł. ofertę(1).doc
- Inny załacznik nr 5.zip
- Inny Załącznik nr 7 - wzór oświadczenia o przynależności lub braku przynależności do grupy kapitałowej(2).doc
- Inny Załącznik nr 8 Wykaz osób(1).doc
- Inny Zał. Nr 1 do SWZ - Wzór formularza ofertowego(2).doc
- Przedmiar załacznik nr 5/mapy i rysunki/Kosztorys/PR_ŁĘCZYCA_PLAC ZABAW.docx
- Przedmiar załacznik nr 5/mapy i rysunki/Kosztorys/Przedmiar_ LEC-00-03M.pdf
- Projekt załacznik nr 5/mapy i rysunki/projekt budowlany.bak
- Projekt załacznik nr 5/mapy i rysunki/projekt budowlany.dwg
- Projekt załacznik nr 5/PAB _ŁĘCZYCA_PLAC ZABAW.pdf
- Projekt załacznik nr 5/STWIOR/4) WYPOSAŻENIE.pdf
- STWiOR załacznik nr 5/STWIOR/0) STWiOR-strona tytułowa i spis treści.pdf
- STWiOR załacznik nr 5/STWIOR/2) ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE.pdf
- STWiOR załacznik nr 5/STWIOR/3) NAWIERZCHNIE.pdf
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/10) drążek gimnastyczny potrójny.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/110kosz na odpady.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/12) ławka z oparciem.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/12)tablica .jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/14) tor przeszkód.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/15) piramida linowa.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/1)zestaw zabawowy wieża.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/2)drabinka pozioma.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/3)paliki drewnane.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/4) huśtawka wagowa.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/5) równoważnia podwójna.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/6) bujak auto.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/7) bujakświnka.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/8)huśtawka pojedyńcza.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/9) zestaw zabawowy.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/fundametowanie.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/Thumbs.db
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/Thumbs.db
- Inny załacznik nr 5/mapy pdf/10. PAB_10 Tor przeszkód.pdf
- Inny załacznik nr 5/mapy pdf/11. PAB_11Piramida linowa.pdf
- Inny załacznik nr 5/mapy pdf/12. PAB_12 Krążki drewniane.pdf
- Inny załacznik nr 5/mapy pdf/13. PAB_13Huśtawka wagowa.pdf
- Inny załacznik nr 5/mapy pdf/14. PAB_14 Huśtawka pojedyńcza.pdf
- Inny załacznik nr 5/mapy pdf/15. PAB_15 DRĄŻEK.pdf
- Inny załacznik nr 5/mapy pdf/16. PAB_16 równoważnia.pdf
- Inny załacznik nr 5/mapy pdf/1.PAB_01Wymiarowanie i współrzędne.pdf
- Inny załacznik nr 5/mapy pdf/1) PZT_1.500.pdf
- Inny załacznik nr 5/mapy pdf/2. PAB_02 Przekrój przez nawierzchnię bezpieczną.pdf
- Inny załacznik nr 5/mapy pdf/2)PZT_1.200.pdf
- Inny załacznik nr 5/mapy pdf/3) ID_03.pdf
- Inny załacznik nr 5/mapy pdf/3. PAB_03 Ogrodzenie.pdf
- Inny załacznik nr 5/mapy pdf/4. PAB_04 Ławka i kosz na odpady.pdf
- Inny załacznik nr 5/mapy pdf/5.PAB_05 Tablica regulaminowa.pdf
- Inny załacznik nr 5/mapy pdf/6. PAB_06Drążek gimnastyczny potrójny.pdf
- Inny załacznik nr 5/mapy pdf/7. PAB_07 Zestaw zabawowy 1.pdf
- Inny załacznik nr 5/mapy pdf/8. PAB_08 Zestaw wieża.pdf
- Inny załacznik nr 5/mapy pdf/9. PAB_09 Bujaki.pdf
- Inny załacznik nr 5/mapy pdf/Thumbs.db
- Inny załacznik nr 5/opinia konserwatora/Image_20260513_0001.jpg
- Inny załacznik nr 5/opinia konserwatora/Image_20260513_0002.jpg
- Inny załacznik nr 5/opinia konserwatora/Image_20260513_0003.jpg
- Inny załacznik nr 5/opinia konserwatora/Image_20260513_0004.jpg
- Inny załacznik nr 5/opinia konserwatora/skan od konserwatora.jpg
- Inny załacznik nr 5/opinia konserwatora/Thumbs.db
- Inny załacznik nr 5/STWIOR/1) WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- Inny załacznik nr 5/STWIOR/Thumbs.db
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP