Postępowanie zakończone 2026-08-19
Budowa placu zabaw w Parku Miejskim w Łęczycy
MIASTO ŁĘCZYCA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00375068
- Zamawiający
- MIASTO ŁĘCZYCA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łęczyca
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-19
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ budowa placu zabaw.docx
- Wzór umowy załacznik nr 6(1).docx
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wyklucz(3).docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby(3).docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców Współnie skł. ofertę(1).doc
- Inny załacznik nr 5.zip
- Inny Załącznik nr 7 - wzór oświadczenia o przynależności lub braku przynależności do grupy kapitałowej(2).doc
- Inny Załącznik nr 8 Wykaz osób(1).doc
- Inny Zał. Nr 1 do SWZ - Wzór formularza ofertowego(2).doc
- Przedmiar załacznik nr 5/mapy i rysunki/Kosztorys/PR_ŁĘCZYCA_PLAC ZABAW.docx
- Przedmiar załacznik nr 5/mapy i rysunki/Kosztorys/Przedmiar_ LEC-00-03M.pdf
- Projekt załacznik nr 5/mapy i rysunki/projekt budowlany.bak
- Projekt załacznik nr 5/mapy i rysunki/projekt budowlany.dwg
- Projekt załacznik nr 5/mapy pdf/10. PAB_10 Tor przeszkód.pdf
- Projekt załacznik nr 5/mapy pdf/11. PAB_11Piramida linowa.pdf
- Projekt załacznik nr 5/mapy pdf/12. PAB_12 Krążki drewniane.pdf
- Projekt załacznik nr 5/mapy pdf/13. PAB_13Huśtawka wagowa.pdf
- Projekt załacznik nr 5/mapy pdf/14. PAB_14 Huśtawka pojedyńcza.pdf
- Projekt załacznik nr 5/mapy pdf/15. PAB_15 DRĄŻEK.pdf
- Projekt załacznik nr 5/mapy pdf/16. PAB_16 równoważnia.pdf
- Projekt załacznik nr 5/mapy pdf/1.PAB_01Wymiarowanie i współrzędne.pdf
- Projekt załacznik nr 5/mapy pdf/1) PZT_1.500.pdf
- Projekt załacznik nr 5/mapy pdf/2. PAB_02 Przekrój przez nawierzchnię bezpieczną.pdf
- Projekt załacznik nr 5/mapy pdf/2)PZT_1.200.pdf
- Projekt załacznik nr 5/mapy pdf/3) ID_03.pdf
- Projekt załacznik nr 5/mapy pdf/3. PAB_03 Ogrodzenie.pdf
- Projekt załacznik nr 5/mapy pdf/4. PAB_04 Ławka i kosz na odpady.pdf
- Projekt załacznik nr 5/mapy pdf/5.PAB_05 Tablica regulaminowa.pdf
- Projekt załacznik nr 5/mapy pdf/6. PAB_06Drążek gimnastyczny potrójny.pdf
- Projekt załacznik nr 5/mapy pdf/7. PAB_07 Zestaw zabawowy 1.pdf
- Projekt załacznik nr 5/mapy pdf/8. PAB_08 Zestaw wieża.pdf
- Projekt załacznik nr 5/mapy pdf/9. PAB_09 Bujaki.pdf
- Projekt załacznik nr 5/PAB _ŁĘCZYCA_PLAC ZABAW.pdf
- Projekt załacznik nr 5/STWIOR/4) WYPOSAŻENIE.pdf
- STWiOR załacznik nr 5/STWIOR/0) STWiOR-strona tytułowa i spis treści.pdf
- STWiOR załacznik nr 5/STWIOR/2) ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE.pdf
- STWiOR załacznik nr 5/STWIOR/3) NAWIERZCHNIE.pdf
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/10) drążek gimnastyczny potrójny.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/110kosz na odpady.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/12) ławka z oparciem.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/12)tablica .jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/14) tor przeszkód.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/15) piramida linowa.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/1)zestaw zabawowy wieża.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/2)drabinka pozioma.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/3)paliki drewnane.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/4) huśtawka wagowa.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/5) równoważnia podwójna.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/6) bujak auto.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/7) bujakświnka.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/8)huśtawka pojedyńcza.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/9) zestaw zabawowy.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/fundametowanie.jpg
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/pomocnicze/Thumbs.db
- Inny załacznik nr 5/mapy i rysunki/Thumbs.db
- Inny załacznik nr 5/mapy pdf/Thumbs.db
- Inny załacznik nr 5/opinia konserwatora/Image_20260513_0001.jpg
- Inny załacznik nr 5/opinia konserwatora/Image_20260513_0002.jpg
- Inny załacznik nr 5/opinia konserwatora/Image_20260513_0003.jpg
- Inny załacznik nr 5/opinia konserwatora/Image_20260513_0004.jpg
- Inny załacznik nr 5/opinia konserwatora/skan od konserwatora.jpg
- Inny załacznik nr 5/opinia konserwatora/Thumbs.db
- Inny załacznik nr 5/STWIOR/1) WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- Inny załacznik nr 5/STWIOR/Thumbs.db
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP