Postępowanie zakończone 2026-06-16
DZP.261.122.2026 Modernizacja części budynku (nr 819) przy ul. Drużynowej 3/5 w Łodzi, zgodnie z PFU, współfinansowana z środków programu Aktywny Maluch 2022-2029 (Maluch + 2022-2029)
Zarząd Lokali Miejskich
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00268639
- Zamawiający
- Zarząd Lokali Miejskich
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt załącznik nr 4 - PFU.zip
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy załącznik nr 6 - projekt umowy.zip
- Formularz załącznik nr 1 - formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny załącznik nr 2a - oświadczenie składane z ofertą -podmiot trzeci.docx
- Inny załącznik nr 2 - oświadczenie składane z ofertą-wykonawca.docx
- Inny załącznik nr 3 - zobowiazanie do oddania zasobó.docx
- Inny załącznik nr 5— wykaz osób.docx
- Inny załącznik nr 7 - ośw. o podziale obow..docx
- Inny załącznik nr 8 - Obowiązkowa wizja lokalna.zip
- Inny _corrupt_154853.bin
- Inny _corrupt_154853.bin
- Inny _corrupt_154853.bin
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Lokali Miejskich
- Rozbiórka budynku mieszkalnego i gospodarczego z częściową rozbiórką ściany budynku magazynowego na terenie nieruchomości przy ul. Sierakowskiego 35.
- Wykonanie remontu dwóch klatek schodowych w budynku mieszkalnym przy ul. Kilińskiego 154 w Łodzi
- Wykonanie robót rozbiórkowych w podziale na 2 części: część 1: ul. Dąbrowskiego 36 część 2: ul. Limanowskiego 107
- DZP.261.155.2026 Opracowanie kosztorysów inwestorskich w ilości 150 sztuk wraz z przedmiarami robót na remonty elementów/części budynków stanowiących zasób mieszkaniowy Gminy Łódź, a także prywatnych
- Na wykonanie opracowania inwentaryzacji architektoniczno – budowlanej w podziale na 2 części