WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-10

DZP.261.155.2026 Opracowanie kosztorysów inwestorskich w ilości 150 sztuk wraz z przedmiarami robót na remonty elementów/części budynków stanowiących zasób mieszkaniowy Gminy Łódź, a także prywatnych

Zarząd Lokali Miejskich

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00373142
Zamawiający
Zarząd Lokali Miejskich
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Łódź, pow. Łódź, woj. łódzkie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
4 200 zł
Termin składania ofert
2026-08-10
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-31

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Załącznik nr 6 - OPZ - kosztorysy na części wspólne 2026.pdf
  • SWZ SWZ KOSZSTORYSOWANIE 2026.docx
  • Wzór umowy Załącznik nr 5 - projekt umowy.doc
  • Formularz Załącznik nr 1 - formularz ofertowy.doc
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załącznik nr 2a - oświadczenie składane z ofertą -podmiot trzeci.docx
  • Inny Załącznik nr 2 - oświadczenie składane z ofertą-wykonawca.docx
  • Inny Załącznik nr 3 - zobowiązanie do oddania zasobów.docx
  • Inny Załącznik nr 4 - wykaz usług.docx
  • Inny Załącznik nr 7 - oświadczenia z art 117 ust. 4 ustawy Pzp.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 200 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt, STWiOR.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Zarząd Lokali Miejskich