Postępowanie zakończone 2026-08-21
Przebudowa części drogi gminnej nr 110152E (dz. ewid. nr 87/1 obr. Górki Małe) i drogi gminnej nr 106814E (dz. ewid. nr 29 obr. 20 Tuszyn-Miasto) stanowiącej dojazd do pól na długości 859m
Gmina Tuszyn
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00381304
- Zamawiający
- Gmina Tuszyn
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Tuszyn, pow. łódzki wschodni, woj. łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 15 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar robót_Droga Górki Małe.pdf
- Projekt A. PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU I ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/1. OPIS_PZT.pdf
- Projekt A. PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU I ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/2. OPIS_PAB.pdf
- Projekt B. PROJEKTY TECHNICZNE/A. BRANŻA DROGOWA/1. OPIS_TECHNICZNY.pdf
- Projekt B. PROJEKTY TECHNICZNE/B. BRANŻA TELEKOMUNIKACYJNA/OPIS_TECHNICZNY Teletechnika.pdf
- STWiOR SST Górki Małe branża drogowa.pdf
- STWiOR SST Górki Małe branża telekomunikacyjna.pdf
- SWZ SWZ.RZPPŚZ.271.7.2026.pdf
- Wzór umowy Zal._nr_6_Wzór umowy.pdf
- Formularz Zal._nr_1_Formularz oferty.odt
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu z dnia 06_08_2026.pdf
- Inny A. PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU I ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/Rys. 01.pdf
- Inny A. PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU I ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/Rys. 02.pdf
- Inny A. PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU I ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/Rys. 03.pdf
- Inny A. PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU I ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/Rys. 04.pdf
- Inny A. PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU I ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/Rys. 05.pdf
- Inny A. PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU I ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/Rys. 06.pdf
- Inny B. PROJEKTY TECHNICZNE/A. BRANŻA DROGOWA/Rys. 01.pdf
- Inny B. PROJEKTY TECHNICZNE/A. BRANŻA DROGOWA/Rys. 02.pdf
- Inny B. PROJEKTY TECHNICZNE/A. BRANŻA DROGOWA/Rys. 03.pdf
- Inny B. PROJEKTY TECHNICZNE/A. BRANŻA DROGOWA/Rys. 04.pdf
- Inny B. PROJEKTY TECHNICZNE/A. BRANŻA DROGOWA/Rys. 05.pdf
- Inny B. PROJEKTY TECHNICZNE/A. BRANŻA DROGOWA/Rys. 06.pdf
- Inny B. PROJEKTY TECHNICZNE/A. BRANŻA DROGOWA/Rys. 07.pdf
- Inny B. PROJEKTY TECHNICZNE/B. BRANŻA TELEKOMUNIKACYJNA/Rys. 01.pdf
- Inny B. PROJEKTY TECHNICZNE/B. BRANŻA TELEKOMUNIKACYJNA/Rys. 02.pdf
- Inny B. PROJEKTY TECHNICZNE/B. BRANŻA TELEKOMUNIKACYJNA/Rys. 03.pdf
- Inny B. PROJEKTY TECHNICZNE/B. BRANŻA TELEKOMUNIKACYJNA/Rys. 04.pdf
- Inny B. PROJEKTY TECHNICZNE/B. BRANŻA TELEKOMUNIKACYJNA/Rys. 05.pdf
- Inny B. PROJEKTY TECHNICZNE/B. BRANŻA TELEKOMUNIKACYJNA/Rys. 06.pdf
- Inny F. DENDROLOGIA/OPIS DENDROLOGIA.pdf
- Inny F. DENDROLOGIA/Rys. 01.pdf
- Inny F. DENDROLOGIA/Rys. 02.pdf
- Inny Zal._nr_2a_Oświadczenie wstępne dot. wykluczenia.odt
- Inny Zal._nr_2b_Oświadczenie wstępne dot. speł. war..odt
- Inny Zal._nr_3_oświadczenie podm. udostępniajacego.odt
- Inny Zal._nr_4_Zobowiązanie podm..odt
- Inny Zal._nr_5_Oświadczenie wyk. art. 117.4..odt
- Inny Zal._nr_7_Wykaz robót.odt
- Inny Zal._nr_8_Zalecany wzor gwa.odt
- Inny Zaświadczenie o braku sprzeciwu.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 15 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP