WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-19

Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej Willa Marta

Gmina Tuszyn

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00372959
Zamawiający
Gmina Tuszyn
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Tuszyn, pow. łódzki wschodni, woj. łódzkie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
20 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-19
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-31

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar KOSZTORYS INWESTORSKI OGÓLNOBUDOWLANY.pdf
  • Przedmiar Kosztorys Ofertowy Elektryczny.pdf
  • Przedmiar kosztorys powykonawczy I etap.pdf
  • Przedmiar KOSZTORYS WOD-KAN CO WENTYLACJA GAZ KLIMA.pdf
  • Projekt 1. PZT 420x620_V4.pdf
  • Projekt BIOZ.pdf
  • Projekt E.0_opis_techniczny.pdf
  • Projekt E.10_plan_instalacji_odgromowej_i_uziemienia_-_rzut_dachu.pdf
  • Projekt E.11_plan_sytuacyjny-..pdf
  • Projekt E.3_schemat_ideowy_instalacji_domofonowej.pdf
  • Projekt E.4_schemat_systemu_CCTV.pdf
  • Projekt E.5_schemat_systemu_SSWiN..pdf
  • Projekt E.6_plan_instalacji_oświetlenia_-_rzut_parteru.pdf
  • Projekt E.7_plan_instalacji_oświetlenia_-_rzut_piętra.pdf
  • Projekt E.8_plan_instalacji_siły_gniazd_wtykowych_i_niskoprądowych_-_rzut_parteru.pdf
  • Projekt E.9_plan_instalacji_siły_gniazd_wtykowych_i_niskoprądowych_-_rzut_piętra.pdf
  • Projekt Ig - opis.pdf
  • Projekt Ig - strona.pdf
  • Projekt IS - opis.pdf
  • Projekt IS - strona.pdf
  • Projekt Iwk - opis.pdf
  • Projekt Iwk - strona.pdf
  • Projekt K8. Zbrojenie górne_v4.pdf
  • Projekt Ocena techniczna.pdf
  • Projekt OPIS PZT WILLA MARTA.pdf
  • Projekt OPIS TECHNICZNY PAB.pdf
  • Projekt OPIS TECHNICZNY.pdf
  • Projekt OŚWIADCZENIE-PROJEKTANTÓW-techniczny-architektura.pdf
  • Projekt Projekt instalacji fotowoltaicznej Willa Marta (1).docx
  • Projekt PT_opis_PZT_221011.pdf
  • Projekt PZT MARTA_420x594_v2.pdf
  • Projekt PZT_ZAMIENNY 420x620.pdf
  • Projekt PZT zamienny.pdf
  • Projekt SPECYFIKACJA TECHNICZNA ETAP I.pdf
  • Projekt SPECYFIKACJE ELEKTRYKA.pdf
  • Projekt STRONA TYTUŁOWA -techniczny PZT.pdf
  • Projekt STR. TYT. KONSTRUKCJI.pdf
  • Projekt Str tyt.pdf
  • Projekt WILLA MARTA_parter magazyn energii-F1.pdf
  • Projekt wk - opis.pdf
  • Projekt wk - strona.pdf
  • Projekt Z1_PZT_fotowoltaika 297x420.pdf
  • STWiOR SPECYFIKACJA TECHNICZNA_250805_etap 2_v5 fotowoltaika.docx
  • STWiOR SPECYFIKACJA TECHNICZNA ETAP II.pdf
  • STWiOR STWiORB - klimatyzacja.pdf
  • STWiOR STWiORB - strona.pdf
  • STWiOR STWiORB - wewnętrzne co, gaz, kotłownia.pdf
  • STWiOR STWiORB - wewnętrzny wod-kan.pdf
  • STWiOR STWiORB - zewnętrzne.pdf
  • SWZ SWZ.RZPPŚZ.271.4.2026.pdf
  • Wzór umowy Załącznik 6 Projekt umowy Willa ..pdf
  • Formularz Załącznik 1 Formularz oferty.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 31_07_2026.pdf
  • Inny 2. NAWIERZCHNIE 297x420.pdf
  • Inny 3090_Datasheet_-_TW_Solar_TWMND-72HD_575-595_W_N-Type_Bifacial_(EN).pdf
  • Inny A10 RZUT DACHU.pdf
  • Inny A11 PRZEKRÓJ A-A.pdf
  • Inny A12 PRZEKRÓJ B-B.pdf
  • Inny A13 ELEWACJE CZ.1.pdf
  • Inny A13 ELEWACJE CZ.1 v.2 popr..pdf
  • Inny A14 ELEWACJE CZ.2.pdf
  • Inny A14 ELEWACJE CZ.2v2 popr.pdf
  • Inny A15 ELEWACJE CZ.1kolor.pdf
  • Inny A15 ELEWACJE CZ.1kolorv2 popr..pdf
  • Inny A16 ELEWACJE CZ.2kolor.pdf
  • Inny A16 ELEWACJE CZ.2kolorv2 popr..pdf
  • Inny A17 DETAL.pdf
  • Inny A1.pdf
  • Inny A1. Rzut parteru.pdf
  • Inny A2.pdf
  • Inny A2. Rzut piętra.pdf
  • Inny A3.pdf
  • Inny A3. Rzut dachu.pdf
  • Inny A4.pdf
  • Inny A4. Rzut parteru - wykończenie.pdf
  • Inny A5.pdf
  • Inny A5. Rzut piętra - wykończenie.pdf
  • Inny A6.pdf
  • Inny A6. Zest.stol.wew_v2.pdf
  • Inny A7. Drzwi wew_v2.pdf
  • Inny A7.pdf
  • Inny A8 RZUT PARTERU_v2.pdf
  • Inny A9 RZUT PIETRA.pdf
  • Inny BIOZ.pdf
  • Inny E.1_schemat_główny_zasilania.pdf
  • Inny E.2.1_schemat_ideowy_rozdzielnicy_głównej_RG._Część_1_z_2..pdf
  • Inny E.2.2_schemat_ideowy_rozdzielnicy_głównej_RG._Część_2_z_2..pdf
  • Inny Ig1 - mapa - A3.pdf
  • Inny Ig2 - profil - A4.pdf
  • Inny Ig3 - A4.pdf
  • Inny Ig4 - A4.pdf
  • Inny Image1.png
  • Inny Image2.png
  • Inny Image3.png
  • Inny Image4.png
  • Inny Image5.png
  • Inny IS1 - A4.pdf
  • Inny IS2 - A4.pdf
  • Inny IS3 - A3.pdf
  • Inny IS4 - A4.pdf
  • Inny IS5 - A4.pdf
  • Inny IS6 - A4.pdf
  • Inny IS7 - A4.pdf
  • Inny Iwk1 - mapa - A3.pdf
  • Inny Iwk2 - Profil wody - A4.pdf
  • Inny Iwk3 - Profil wody A3.pdf
  • Inny Iwk4.1 - profil KD - A4.pdf
  • Inny Iwk4 - profil KD - A3.pdf
  • Inny Iwk5 - studzienka inspekcyjna - A4.pdf
  • Inny Iwk6 - zbiornik 10m3 - A4.pdf
  • Inny K10. Zbrojenie fundamentu.pdf
  • Inny K11.Zbrojenie płyty.pdf
  • Inny K12.Zbrojenie rdzeni i wieńcow.pdf
  • Inny K1. Rzut fundamentów.pdf
  • Inny K2. Rzut przyziemia.pdf
  • Inny K3. Rzut piętra.pdf
  • Inny K4. Układ belek nad piętrem.pdf
  • Inny K5. Rzut konstrukcji dachu_v2.pdf
  • Inny K6. Zbrojenie elementów żelbetowych.pdf
  • Inny K7. Zbrojenie dolne.pdf
  • Inny K9 .Szyb windowy gabaryt.pdf
  • Inny karta_BOS (1).pdf
  • Inny karta-katalogowa-deye-sun-5k-sg01hp3-eu-am2-sun-25k-sg01hp3-eu-am2.pdf
  • Inny obliczenia.pdf
  • Inny Obszar oddziaływania.pdf
  • Inny Pozwolenie na budowę.pdf
  • Inny p poż 1.pdf
  • Inny p poż 2.pdf
  • Inny p poż 3.pdf
  • Inny p poż 4.pdf
  • Inny p poż 5.pdf
  • Inny Proj.-charakterystyka.pdf
  • Inny PT_opis_250804.pdf
  • Inny PT_opis_arch.pdf
  • Inny równoważności.docx
  • Inny Schemat Kreskowy nr 3.pdf
  • Inny STRONA-TYTUŁOWA-ARCHITEKTURA PT.pdf
  • Inny Uzgodnienie konserwatora zab. i p poż.pdf
  • Inny Willa Marta_Badania konserwatorskie.pdf
  • Inny WILLA-MARTA_wyposażenie.pdf
  • Inny wk1 - mapa A3.pdf
  • Inny wk2 - Profil wody - A4.pdf
  • Inny wk3.1 - Profil kanalizacji - A3.pdf
  • Inny wk3 - Profil kanalizacji - A4.pdf
  • Inny wk4 - studnia wodomierzowa - A4.pdf
  • Inny wk5 - schemat - A4.pdf
  • Inny wk6 - studzienka rewizyjna - A4.pdf
  • Inny Załącznik 2a Oświadczenie wstępne dot. wykl.docx
  • Inny Załącznik 2b Oświadczenie wstępne dot. speł. war..docx
  • Inny Załącznik 3 Oświadczenie podm. udostępniajacego.docx
  • Inny Załącznik 4 Zobowiązanie podm..docx
  • Inny Załącznik 5 Oświadczenie wyk. art. 117.4..docx
  • Inny Załącznik 7 Wykaz robót.docx
  • Inny Załącznik 8 Zalecany wzor gwa.docx
  • Inny ZWIK uzgodnienie.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 20 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Tuszyn