Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-16
Przebudowa ogrodzenia pól i sadów doświadczalnych w Skierniewicach
Instytut Ogrodnictwa - Państwowy Instytut Badawczy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411127
- Zamawiający
- Instytut Ogrodnictwa - Państwowy Instytut Badawczy
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Skierniewice, pow. Skierniewice, woj. łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 24_ZP_2026 - SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik_nr_5_Wzor_umowy.pdf
- Formularz Załącznik_nr_1_do_SWZ_Formularz_Ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załaczniki nr 3, 4, 6, 7, 8 do SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Dokumentacja projektowa.zip
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.pdf
- Projekt A.01.pdf
- Projekt A.02.pdf
- Projekt A.03.pdf
- Projekt OPIS _ogrodzenie pół doświadczalnych.pdf
- Projekt STRONA TYTUŁOWA _ogrodzenie pół doświadczalnych.pdf
- Inny STRONA TYTUŁOWA _załączniki.pdf
- Inny Załaczniki nr 3, 4, 6, 7, 8 do SWZ/Załącznik_nr_3_do_SWZ_Oświad. o wykluczeniu_spełnieniu warunków.docx
- Inny Załaczniki nr 3, 4, 6, 7, 8 do SWZ/Załącznik_nr_4_do_SWZ_Oświadczenie Wykonawców wspólnie.docx
- Inny Załaczniki nr 3, 4, 6, 7, 8 do SWZ/Załącznik_nr_6_do_SWZ_Oświadczenie o przynależności do grupy kapitałowej.docx
- Inny Załaczniki nr 3, 4, 6, 7, 8 do SWZ/Załącznik_nr_7_do_SWZ_Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załaczniki nr 3, 4, 6, 7, 8 do SWZ/Załącznik_nr_8_do_SWZ_Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 13 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP