Postępowanie zakończone 2026-07-07
Remont budynku biurowo-magazynowego dla Instytutu Ogrodnictwa -PIB w Skierniewicach
Instytut Ogrodnictwa - Państwowy Instytut Badawczy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00300027
- Zamawiający
- Instytut Ogrodnictwa - Państwowy Instytut Badawczy
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ _18_ZP_2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik_nr_5_Wzor_umowy.pdf
- Formularz Załącznik_nr_1_do_SWZ_Formularz_Ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załaczniki edytowalne nr 3,4,6,7,8,9 do SWZ.7z
- Inny Załacznik nr 2 do SWZ _ Dokumentacja projektowa.zip
- Przedmiar KOSZTORYS OFERTOWY -AGROFIM 2026.pdf
- Projekt 1. PROJEKT BUDOWLANY/A.00 SZKIC SYTUACYJNY.pdf
- Projekt 1. PROJEKT BUDOWLANY/A.01 RZUT PRZYZIEMIA - INWENTARYZACJA.pdf
- Projekt 1. PROJEKT BUDOWLANY/A.02 RZUT DACHU - INWENTARYZACJA.pdf
- Projekt 1. PROJEKT BUDOWLANY/A.03 PRZEKRÓJ AA - INWENTARYZACJA.pdf
- Projekt 1. PROJEKT BUDOWLANY/A.04 ELEWACJE - INWENTARYZACJA.pdf
- Projekt 1. PROJEKT BUDOWLANY/A.05 RZUT PRZYZIEMIA - PROJEKT.pdf
- Projekt 1. PROJEKT BUDOWLANY/A.06 RZUT DACHU - PROJEKT.pdf
- Projekt 1. PROJEKT BUDOWLANY/A.07 PRZEKRÓJ AA - PROJEKT.pdf
- Projekt 1. PROJEKT BUDOWLANY/A.08 ELEWACJE - PROJEKT.pdf
- Projekt 1. PROJEKT BUDOWLANY/Projekt budowlany_remont budynku instytut.pdf
- Projekt 2. ELEKTRYKA/Opis.pdf
- Projekt 2. ELEKTRYKA/Plany/Plany-E.01.pdf
- Projekt 2. ELEKTRYKA/Plany/Plany-E.02.pdf
- Projekt 2. ELEKTRYKA/Plany/Plany-E.03 dach (630x297).pdf
- Projekt 2. ELEKTRYKA/Plany/PZT -Layout1.pdf
- Projekt 3. SANITARNE/Inhort_ opis_IS_PT.pdf
- Projekt 4. DROGOWY/OPIS TECHNICZNY.pdf
- STWiOR 1. PROJEKT BUDOWLANY/Specyfikacja.pdf
- STWiOR 2. ELEKTRYKA/Stwior.pdf
- STWiOR STWIOR _ Br. sanitarna_.pdf
- Inny 2. ELEKTRYKA/E.08_schemat LAN.pdf
- Inny 2. ELEKTRYKA/Obliczenia.pdf
- Inny 2. ELEKTRYKA/Schemat zasilania/E.05.pdf
- Inny 2. ELEKTRYKA/Tablica TG/E.06.1.pdf
- Inny 2. ELEKTRYKA/Tablica TG/E.06.2.pdf
- Inny 2. ELEKTRYKA/Tablica TG/E.06.3.pdf
- Inny 2. ELEKTRYKA/Tablica TG/E.06.4.pdf
- Inny 2. ELEKTRYKA/Tablica TG/E.06.5.pdf
- Inny 2. ELEKTRYKA/Tablica TG/E.06.6.pdf
- Inny 2. ELEKTRYKA/Tablica TG/E.06.7.pdf
- Inny 2. ELEKTRYKA/Tablica TKOT/E.07.1.pdf
- Inny 2. ELEKTRYKA/Tablica TKOT/E.07.2.pdf
- Inny 3. SANITARNE/PZT 12.06.pdf
- Inny 3. SANITARNE/S10 12.06.pdf
- Inny 3. SANITARNE/S11 12.06.pdf
- Inny 3. SANITARNE/S1 12.06.pdf
- Inny 3. SANITARNE/S2 12.06.pdf
- Inny 3. SANITARNE/S3 12.06.pdf
- Inny 3. SANITARNE/S4 12.06.pdf
- Inny 3. SANITARNE/S5 12.06.pdf
- Inny 3. SANITARNE/S6 12.06.pdf
- Inny 3. SANITARNE/S7 12.06.pdf
- Inny 3. SANITARNE/S8 12.06.pdf
- Inny 3. SANITARNE/S9 12.06.pdf
- Inny 4. DROGOWY/OPIS TECHNICZNY.doc
- Inny 4. DROGOWY/PRZEKROJE KONSTRUKCYJNE _ 05.pdf
- Inny 4. DROGOWY/PSW_03.pdf
- Inny 4. DROGOWY/PZT_02.pdf
- Inny Załaczniki edytowalne nr 3,4,6,7,8,9 do SWZ/Załącznik_nr_3_do_SWZ_Oświad. o wykluczeniu_spełnieniu warunków.docx
- Inny Załaczniki edytowalne nr 3,4,6,7,8,9 do SWZ/Załącznik_nr_4_do_SWZ_Oświadczenie Wykonawców wspólnie.docx
- Inny Załaczniki edytowalne nr 3,4,6,7,8,9 do SWZ/Załącznik_nr_6_do_SWZ_Oświadczenie o przynależności do grupy kapitałowej.docx
- Inny Załaczniki edytowalne nr 3,4,6,7,8,9 do SWZ/Załącznik_nr_7_do_SWZ_Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załaczniki edytowalne nr 3,4,6,7,8,9 do SWZ/Załącznik_nr_8 do SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny Załaczniki edytowalne nr 3,4,6,7,8,9 do SWZ/Załącznik_nr_9_do_SWZ_Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP