Postępowanie zakończone 2026-06-18
„Remont dróg powiatowych o nawierzchni asfaltowej emulsją i grysami”
POWIAT PODDĘBICKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00271677
- Zamawiający
- POWIAT PODDĘBICKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Załącznik nr 2 a - STWiOR D-M-00.00.00.pdf
- STWiOR Załącznik nr 2 b - SST D-05.03.17A+Remont+grysami+i+emusją.pdf
- SWZ SWZ PRI.272.6.2026.docx
- SWZ SWZ PRI.272.6.2026.pdf
- SWZ Zmiana treści SWZ.docx
- SWZ Zmiana treści SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 - Projekt umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 a - Zmieniony formularz oferty.doc
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty.doc
- Formularz Załącznik nr 6 - Pełnomocnictwo (oferta wspólna).docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 11 - Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 12 - Wykaz narzędzi.docx
- Inny Załącznik nr 13- Oświadczenie podmiotu oddającego zasoby o spełnieniu warunków i wykluczeniu.doc
- Inny Załącznik nr 14- Zobowiązanie oddanie zasobów do dyspozycji.doc
- Inny Załącznik nr 15 - Wykaz dróg.docx
- Inny Załącznik nr 16 - Załączniki do umowy.docx
- Inny Załącznik nr 3 - Opis przedmiotu zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Oświadczenie Wykonawcy o spełnieniu warunków i braku podstaw do wykluczenia.doc
- Inny Załącznik nr 5 - Oświadczenie Wykonawców składających ofertę wspólnie.doc
- Inny Załącznik nr 8 - Oświadczenie GK.docx
- Inny Załącznik nr 9 - Oświadczenie o aktualności.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP