Postępowanie zakończone 2026-06-30
Remont i modernizacja pomieszczeń w budynku głównym ZSP w Poddębicach — I etap 2026 r / Przeprowadzenie rb w ramach istniejącej infrastruktury ZSP w P-ce - FELD.06.01-IZ.00-007/25
POWIAT PODDĘBICKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00284753
- Zamawiający
- POWIAT PODDĘBICKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-30
- Termin realizacji
- 2026-08-28
- Data publikacji
- 2026-06-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 4 - Przedmiar Robót.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 - OPZ.pdf
- STWiOR Załącznik nr 2 - STWiORB.pdf
- SWZ SWZ PRI.272.7.2026.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 8 - Projekt umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty.doc
- Formularz Załącznik nr 7 - Wzór pełnomocnictwa (oferta wspólna).docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ PRI.272.7.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Oświadczenie o aktualności.doc
- Inny Załącznik nr 11 - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 12 - Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 13 - Oświadczenie podmiotu oddającego zasoby o spełnieniu warunków.docx
- Inny Załącznik nr 14 - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.doc
- Inny Załącznik nr 15 - Wzór certyfikatu wizji lokalnej.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Oświadczenie Wykonawcy o spełnieniu warunków i braku podstaw do wykluczenia.doc
- Inny Załącznik nr 6 - Oświadczenie Wykonawców składających ofertę wspólnie.doc
- Inny Załącznik nr 9 - Oświadczenie GK.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Termin realizacji zamówienia przypada na 2026-08-28.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP