Postępowanie zakończone 2026-07-29
Remont pomieszczeń Wydziałowej Rady Studentów w budynku A12 Politechniki Łódzkiej
Politechnika Łódzka
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00342062
- Zamawiający
- Politechnika Łódzka
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/4 - Przedmiary/1 - Architektura/Remont pomieszczenia WRS PRZEDMIAR.ath
- Przedmiar Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/4 - Przedmiary/1 - Architektura/Remont pomieszczenia WRS PRZEDMIAR.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/4 - Przedmiary/2 - Instalacje_sanitarne/IS_WRS_A12_PŁ_Przedmiar.ath
- Przedmiar Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/4 - Przedmiary/2 - Instalacje_sanitarne/IS_WRS_A12_PŁ_Przedmiar.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/1 - Architektura/PROJEKT/Opis techniczny - remont pomieszcenia WRS.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/3 - Instalacje_Elektryczne/PROJEKT/IE_WRS_A12_PŁ_PW_Projekt.pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/5 - Specyfikacje/1 - Architektura/SST - 01 Roboty rozbiórkowe.pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/5 - Specyfikacje/1 - Architektura/SST - 02 Pokrywanie podłóg.pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/5 - Specyfikacje/1 - Architektura/SST - 03 Sufity podwieszone.pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/5 - Specyfikacje/1 - Architektura/SST - 04 Roboty murarskie.pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/5 - Specyfikacje/1 - Architektura/SST - 05 - Stolarka budowlana.pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/5 - Specyfikacje/1 - Architektura/SST - 06 Instalowanie ścianek g-k.pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/5 - Specyfikacje/1 - Architektura/SST - 07 Roboty malarskie.pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/5 - Specyfikacje/1 - Architektura/SST - 08 Roboty instalacyjne wod.-kan..pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/5 - Specyfikacje/1 - Architektura/STWiOR - Część ogólna WRS.pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/5 - Specyfikacje/2 - Instalacje_Sanitarne/STWIORB_AC_str. tyt_.pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/5 - Specyfikacje/2 - Instalacje_Sanitarne/STWIORB.pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/5 - Specyfikacje/3 - Instalacje_Elektryczne/IE_WRS_A12_PŁ_PW - STWiOR.pdf
- SWZ SWZ W2D.262.7.2026.TP.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 5 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2a do SWZ - oświadczenie podmiotu trzeciego.docx
- Inny Załącznik nr 2b do SWZ - oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się.docx
- Inny Załącznik nr 2c do SWZ - zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - oświadczenie Wykonawcy.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/1 - Architektura/PROJEKT/Rys. nr 1 - Rzut pomieszczenia - stan istniejący .pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/1 - Architektura/PROJEKT/Rys. nr 2 - Rzut Pomieszczeń - Stan projektowany.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/1 - Architektura/PROJEKT/Rys. nr 3 - Rzut pomieszczeń przyległych - Stan projektowany.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/1 - Architektura/PROJEKT/Rys. nr 4 - Zestawienie stolarki.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/1 - Architektura/PROJEKT/Rys. nr 5 - Schemat wykonanie nadproża.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/1 - Architektura/PROJEKT/Rys. nr 6 - Zabudowa meblowa rozmieszczenie.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/1 - Architektura/PROJEKT/Zał. 1 do Opisu techn. - Opis mebli do wykonania.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/2 - Instalacje_Sanitarne/PROJEKT/Opis - koncepcja.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/2 - Instalacje_Sanitarne/PROJEKT/Opis.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/2 - Instalacje_Sanitarne/PROJEKT/Rzut pomieszczenia - koncepcja instalacji wentylacji.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/2 - Instalacje_Sanitarne/PROJEKT/Rzuty archiwalne - koncepcja instlacji wentylacji.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/2 - Instalacje_Sanitarne/PROJEKT/Wizualizacja umiejscowienia centrali wentylacyjnej.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/2 - Instalacje_Sanitarne/PROJEKT/Zdjęcia z pomieszczenia - koncepcja instalacji wentylacji.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/3 - Instalacje_Elektryczne/BIOZ/IE_WRS_A12_PŁ_PW_Informacja_BIOZ.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/3 - Instalacje_Elektryczne/OSWIETLENIE/IE_WRS_A12_PŁ_PW_Oprawy AVEX - zestawienie.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/3 - Instalacje_Elektryczne/OSWIETLENIE/IE_WRS_A12_PŁ_PW_Oprawy PXF - zestawienie.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/3 - Instalacje_Elektryczne/OSWIETLENIE/IE_WRS_A12_PŁ_PW_Oprawy TM Technologie - zestawienie.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/3 - Instalacje_Elektryczne/PROJEKT/IE_WRS_A12_PŁ_PW - rzuty - E01.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/3 - Instalacje_Elektryczne/PROJEKT/IE_WRS_A12_PŁ_PW - rzuty - E02.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/3 - Instalacje_Elektryczne/PROJEKT/IE_WRS_A12_PŁ_PW - rzuty - E03.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/3 - Instalacje_Elektryczne/PROJEKT/IE_WRS_A12_PŁ_PW - rzuty - E04.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/3 - Instalacje_Elektryczne/PROJEKT/IE_WRS_A12_PŁ_PW - rzuty - E05.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/3 - Instalacje_Elektryczne/PROJEKT/IE_WRS_A12_PŁ_PW - rzuty - E06.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/3 - Instalacje_Elektryczne/PROJEKT/IE_WRS_A12_PŁ_PW - schematy - E07.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/3 - Instalacje_Elektryczne/PROJEKT/IE_WRS_A12_PŁ_PW - schematy - E08.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/3 - Instalacje_Elektryczne/PROJEKT/IE_WRS_A12_PŁ_PW - schematy - E09.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/3 - Instalacje_Elektryczne/PROJEKT/IE_WRS_A12_PŁ_PW - schematy - E10.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/3 - Instalacje_Elektryczne/PROJEKT/IE_WRS_A12_PŁ_PW - schematy - E11.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/3 - Instalacje_Elektryczne/UPRAWNIENIA_BUDOWLANE/Izba_2026 - Gieszcz_Mariusz.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/3 - Instalacje_Elektryczne/UPRAWNIENIA_BUDOWLANE/Izba_2026 - Piontkowski_Marcin .pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/3 - Instalacje_Elektryczne/UPRAWNIENIA_BUDOWLANE/Uprawnienia_budowlane - Gieszcz_Mariusz.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/3 - Instalacje_Elektryczne/UPRAWNIENIA_BUDOWLANE/Uprawnienia_budowlane - Piontkowski_Marcin .pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/4 - Przedmiary/3 - Instalacje_Elektryczne/IE_WRS_A12_PŁ_PW - Kostorys_Nakładczy.ath
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa/4 - Przedmiary/3 - Instalacje_Elektryczne/IE_WRS_A12_PŁ_PW - Kostorys_Nakładczy.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Politechnika Łódzka
- Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej, montaż konstrukcji wsporczej instalacji fotowoltaicznej oraz modernizacja stropodachu nad skrzydłem południowym budynku B7 WBAiIŚ Politechniki Łódzkiej
- Kompleksowy remont 2 lokali mieszkalnych nr 57 i 77 zlokalizowanych w Łodzi przy ul. Wierzbowej 38 w formule zaprojektuj i wybuduj
- „Remont pomieszczeń w budynku A22 wraz z montażem instalacji klimatyzacji oraz montażem regałów jezdnych w pomieszczeniach archiwum Politechniki Łódzkiej w formule zaprojektuj i wybuduj”
- Wykonanie modernizacji obiektu szczeliny przeciwlotniczej na terenie Politechniki Łódzkiej w formule zaprojektuj i wybuduj
- REMONT SALI KOMPUTEROWEJ W BUDYNKU A22A NA WYDZIALE MECHANICZNYM POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ W SYSTEMIE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ