Postępowanie zakończone 2026-08-27
Wykonanie modernizacji obiektu szczeliny przeciwlotniczej na terenie Politechniki Łódzkiej w formule zaprojektuj i wybuduj
Politechnika Łódzka
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00385597
- Zamawiający
- Politechnika Łódzka
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódź, pow. Łódź, woj. łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 4 200 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Załącznik nr A do SWZ/PFU - SZCZELINY PRZECIWLOTNICZE.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ - Wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ_Formularz Ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2A do SWZ_Oświadczenie Podmiotu Trzeciego.docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ_Oswiadczenie Wykonawcy.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ_Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 4 do Umowy_Oswiadczenie odbior czesciowy.docx
- Inny Załącznik nr 5 do Umowy_Oswiadczenie odbior_końcowy.docx
- Inny Załącznik nr A do SWZ/Załącznik nr 1 - szczelina _ 1.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ/Załącznik nr 2 - szczelina_2.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 200 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Politechnika Łódzka
- Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej, montaż konstrukcji wsporczej instalacji fotowoltaicznej oraz modernizacja stropodachu nad skrzydłem południowym budynku B7 WBAiIŚ Politechniki Łódzkiej
- Kompleksowy remont 2 lokali mieszkalnych nr 57 i 77 zlokalizowanych w Łodzi przy ul. Wierzbowej 38 w formule zaprojektuj i wybuduj
- „Remont pomieszczeń w budynku A22 wraz z montażem instalacji klimatyzacji oraz montażem regałów jezdnych w pomieszczeniach archiwum Politechniki Łódzkiej w formule zaprojektuj i wybuduj”
- Remont pomieszczeń Wydziałowej Rady Studentów w budynku A12 Politechniki Łódzkiej
- REMONT SALI KOMPUTEROWEJ W BUDYNKU A22A NA WYDZIALE MECHANICZNYM POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ W SYSTEMIE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ