Postępowanie zakończone 2026-07-23
SZP.281.51.2026 - Roboty budowlane w systemie „zaprojektuj i wybuduj” - modernizacja Zakładu Medycyny Rodzinnej w ICZMP w Łodzi w ramach projektu „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”
INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI"
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00322504
- Zamawiający
- INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI"
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt PFU - Modernizacja powierzchni POZ.pdf
- Wzór umowy 51_Z3_Wzór umowy.pdf
- Formularz 51_Z1_Formularz_oferty.doc
- Ogłoszenie 51-Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 51_Specyfikacja.pdf
- Inny 51_Z2_Oświadczenie 125.1.doc
- Inny Rzut kondygnacji parteru budynku A.dwg
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI"
- SZP.281.61.2026 - Roboty budowlane w systemie „zaprojektuj i wybuduj” – „Modernizacja II części podziemnego traktu w Instytucie „CZMP” w Łodzi - dostosowanie w celu zwiększenia przestrzeni (...)
- SZP.281.56.2026 - Roboty budowlane w systemie „zaprojektuj i wybuduj” - modernizacja Zakładu Medycyny Rodzinnej w ICZMP w Łodzi w ramach projektu „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”
- SZP.281.55.2026 - Roboty budowlane w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w zakresie utworzenia Laboratorium Chodu w ramach projektu pn. „Rozbudowa i remont Kliniki Neurologii Rozwojowej i (...)”
- SZP.281.46.2026 – Usługa wykonania ekspertyzy techniczno-budowlanej dla inwestycji pn. „Utworzenie Miejsc Doraźnego Schronienia (MDS) w budynkach Instytutu ICZMP w Łodzi”
- SZP.281.36.2026 – Roboty budowlane w systemie „zaprojektuj i wybuduj” - modernizacja Zakładu Medycyny Rodzinnej w ICZMP w Łodzi w ramach projektu „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”