Postępowanie zakończone 2026-08-20
SZP.281.55.2026 - Roboty budowlane w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w zakresie utworzenia Laboratorium Chodu w ramach projektu pn. „Rozbudowa i remont Kliniki Neurologii Rozwojowej i (...)”
INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI"
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00371031
- Zamawiający
- INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI"
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódź, pow. Łódź, woj. łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt 55_Z4_PFU.pdf
- Wzór umowy 55_Z3_Wzór umowy.pdf
- Formularz 55_Z1_Formularz_oferty.doc
- Ogłoszenie 55-Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 55_Specyfikacja-sig.pdf
- Inny 55_Z2A_Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.doc
- Inny 55_Z2_Oświadczenie 125.1.doc
- Inny 55_Z5_Wykaz_robót.doc
- Inny 55_Z6_ Wykaz osób.doc
- Inny 55_Z7_Zaświadczenie o odbyciu wizji lokalnej.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI"
- SZP.281.61.2026 - Roboty budowlane w systemie „zaprojektuj i wybuduj” – „Modernizacja II części podziemnego traktu w Instytucie „CZMP” w Łodzi - dostosowanie w celu zwiększenia przestrzeni (...)
- SZP.281.56.2026 - Roboty budowlane w systemie „zaprojektuj i wybuduj” - modernizacja Zakładu Medycyny Rodzinnej w ICZMP w Łodzi w ramach projektu „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”
- SZP.281.51.2026 - Roboty budowlane w systemie „zaprojektuj i wybuduj” - modernizacja Zakładu Medycyny Rodzinnej w ICZMP w Łodzi w ramach projektu „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”
- SZP.281.46.2026 – Usługa wykonania ekspertyzy techniczno-budowlanej dla inwestycji pn. „Utworzenie Miejsc Doraźnego Schronienia (MDS) w budynkach Instytutu ICZMP w Łodzi”
- SZP.281.36.2026 – Roboty budowlane w systemie „zaprojektuj i wybuduj” - modernizacja Zakładu Medycyny Rodzinnej w ICZMP w Łodzi w ramach projektu „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”