Postępowanie zakończone 2026-08-21
Budowa pełnowymiarowego boiska piłkarskiego przy ul. Generała Sikorskiego w Radzyniu Podlaskim
POWIAT RADZYŃSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00372551
- Zamawiający
- POWIAT RADZYŃSKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Radzyń Podlaski, pow. radzyński, woj. lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 30 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ IZ272_01_04_2026_SWZ_Boisko do piłki nożnej i bieżnia.pdf
- Wzór umowy IZ272_01_04_2026_Zal_nr_3_do_SWZ_wzor_umowy.pdf
- Formularz IZ272_01_04_2026_Zal_nr_1_do_SWZ_formularz_ofertowy.docx
- Ogłoszenie IZ.272.01.04.2026_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Instrukcja zal_4_do_SWZ_Instrukcja korzystania z platformy elektronicznej.pdf
- Inny IZ272_01_04_2026_Zal_nr_2_do_SWZ_oswiadczenie_art125.docx
- Inny IZ272_01_04_2026_Zal_nr_5-7.zip
- Przedmiar IZ272_01_04_2026_Zal_nr_5-7/IZ272_01_04_2026_Zal_nr_7_Przedmiar/Bieżnia/ZSP w Radzyniu Podlaskim 2026 bieżnia lekkoatletyczna przedmiar.kst.pdf
- Przedmiar IZ272_01_04_2026_Zal_nr_5-7/IZ272_01_04_2026_Zal_nr_7_Przedmiar/Boisko i elektryka/SZKOŁA RADZYŃ BOISKO 2026.pdf - PRZEDMIAR .pdf
- Przedmiar IZ272_01_04_2026_Zal_nr_5-7/IZ272_01_04_2026_Zal_nr_7_Przedmiar/Boisko i elektryka/ZSP w Radzyniu Podlaskim 2026 boisko do gry w piłkę nożną przedmiar.kst.pdf
- Projekt IZ272_01_04_2026_Zal_nr_5-7/IZ272_01_04_2026_Zal_nr_5_Projekt Budowlany, Techniczny, Wykonawczy/ZSP w R.P. PA-B.pdf
- Projekt IZ272_01_04_2026_Zal_nr_5-7/IZ272_01_04_2026_Zal_nr_5_Projekt Budowlany, Techniczny, Wykonawczy/ZSP w R.P. PT.pdf
- Projekt IZ272_01_04_2026_Zal_nr_5-7/IZ272_01_04_2026_Zal_nr_5_Projekt Budowlany, Techniczny, Wykonawczy/ZSP w R.P. PW.pdf
- STWiOR IZ272_01_04_2026_Zal_nr_5-7/IZ272_01_04_2026_Zal_nr_6_STWiORB/ZSP w R.P STWiORB.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 30 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, instrukcję, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP