WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-21

Zagospodarowanie terenu oraz renowacja ogrodzenia przy SOSW im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim

POWIAT RADZYŃSKI

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00373329
Zamawiający
POWIAT RADZYŃSKI
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Radzyń Podlaski, pow. radzyński, woj. lubelskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
20 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-21
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-31

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ IZ.272.01.05.2026_Zal_nr_5_do_SWZ_OPZ_ZAGOSPODAROWANIE TERENU ORAZ OGRODZENIE.zip
  • Ogłoszenie IZ.272.01.05.2026_ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny IZ.272.01.05.2026_SWZ_Zagospodarowanie terenu.pdf
  • Inny IZ.272.01.05.2026_Zal_nr_1_do_SWZ_formularz_ofertowy.docx
  • Inny IZ.272.01.05.2026_Zal_nr_2_do_SWZ_oswiadczenie_art125.docx
  • Inny IZ.272.01.05.2026_Zal_nr_3_do_SWZ_wzor_umowy_roboty_budowlane.pdf
  • Inny IZ.272.01.05.2026_Zal_nr_4_do_SWZ_Instrukcja korzystania z platformy elektronicznej.pdf
  • Inny IZ.272.01.05.2026_Zal_nr_6_do_SWZ_STWiORB.zip
  • Inny IZ.272.01.05.2026_Zal_nr_7_do_SWZ_PRZEDMIAR ROBÓT.zip

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 20 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: POWIAT RADZYŃSKI