Postępowanie zakończone 2026-07-07
Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie rozdzielni głównej niskiego napięcia na potrzeby SPZOZ w Lubartowie w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnejw Lubartowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00298623
- Zamawiający
- Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnejw Lubartowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Projekt dokumentacji/PRZEDMIAR ROBÓT.kst.pdf
- Projekt Projekt dokumentacji/2026.01.27 PW K Lubartow.pdf
- Projekt Projekt dokumentacji/2026.01.27 PW S Lubartow.pdf
- Projekt Projekt dokumentacji/2026.02.05 PW E Lubartow.pdf
- STWiOR Projekt dokumentacji/Lubartow_STWIOR_251210_.pdf
- SWZ 0_SWZ - rb rozdzielnica.pdf
- Wzór umowy 7_Wzór Umowy.pdf
- Formularz 2_Formularz Oferta Wykonawcy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 10_Oświadczenie współnie ubiegających się.docx
- Inny 3_Oświadczenie wstępne.doc
- Inny 4_Zobowiązanie podmiotu.doc
- Inny 5_Oświadczenie o aktualności.docx.doc
- Inny 6_Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.docx.doc
- Inny 8_Wykaz osób.docx.doc
- Inny 9_Wykaz robót budowlanych.docx.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnejw Lubartowie
- Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie rozdzielni głównej niskiego napięcia na potrzeby SPZOZ w Lubartowie w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026
- ZAKUP ENERGII ELETRYCZNEJ Z UWZGLĘDNIENIEM PUNKTÓW POBORU ENERGII ELEKTRYCZNEJ Z INSTALACJAMI OZE NA POTRZEBY SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W LUBARTOWIE