WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-18

Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie rozdzielni głównej niskiego napięcia na potrzeby SPZOZ w Lubartowie w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnejw Lubartowie

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00419396
Zamawiający
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnejw Lubartowie
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Lubartów, pow. lubartowski, woj. lubelskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-09-18
Termin realizacji
Data publikacji
2026-09-03

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar 1a_PRZEDMIAR ROBÓT.kst.pdf
  • Projekt PROJEKT BRANŻA ARCH I SANIT/2026.01.27 PW K Lubartow.pdf
  • Projekt PROJEKT BRANŻA ARCH I SANIT/2026.01.27 PW S Lubartow.pdf
  • Projekt PROJEKT - BRANŻA ELEKTRYCZNA/OPIS - PW SPZOZ Lubartów_RG.pdf
  • Projekt SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH.pdf
  • SWZ 0_SWZ - rb rozdzielnica.pdf
  • Wzór umowy 7_Wzór Umowy.pdf
  • Formularz 2_Formularz Oferta Wykonawcy.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 10_Oświadczenie współnie ubiegających się.docx
  • Inny 3_Oświadczenie wstępne.doc
  • Inny 4_Zobowiązanie podmiotu.doc
  • Inny 5_Oświadczenie o aktualności.docx.doc
  • Inny 6_Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.docx.doc
  • Inny 8_Wykaz osób.docx.doc
  • Inny 9_Wykaz robót budowlanych.docx.doc
  • Inny Lubartow - Harmonogram wymiany rozdzielnic.pdf
  • Inny PROJEKT - BRANŻA ELEKTRYCZNA/OBLICZENIA_SPZOZ LUBARTÓW Model.pdf
  • Inny PROJEKT - BRANŻA ELEKTRYCZNA/RYS_PW_ANEKS_SZPITAL_LUBARTÓW.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 15 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP