Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-07
Adaptacja budynku Szkoły Podstawowej Kaszów 1 na Dzienny Dom Wsparcia oraz siedzibę Centrum Usług Społecznych.
Gmina Liszki
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00394921
- Zamawiający
- Gmina Liszki
- Główny kod CPV
- 45453000-7 — Roboty remontowe i renowacyjne
- Miejsce wykonania robót
- Kaszów, pow. krakowski, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ-sig.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny zał. nr 1 do SWZ.doc
- Inny zał. nr 2 do SWZ.doc
- Inny zał. nr 3 do SWZ.doc
- Inny zał. nr 4 do SWZ.doc
- Inny zał. nr 5 do SWZ.doc
- Inny zał. nr 6 do SWZ.doc
- Inny zał. nr 7 do SWZ.doc
- Inny zał. nr 8 do SWZ.pdf
- Inny zał.nr 9 do SWZ.zip
- Przedmiar zał.nr 9 do SWZ/08_Kaszow_Przedmiar.pdf
- Projekt zał.nr 9 do SWZ/01_Decyzja/AB-V.6740.1.47.2026.SP_-_Liszki_biura__MDS.pdf
- Projekt zał.nr 9 do SWZ/02_PAB/AB-V.6740.1.47.2026.SP_PAB_05.05.2026.pdf
- Projekt zał.nr 9 do SWZ/02_PAB/AB-V.6740.1.47.2026.SP_PZT_05.05.2026.pdf
- Projekt zał.nr 9 do SWZ/02_PAB/AB-V.6740.1.47.2026.SP_ZL_05.05.2026.pdf
- Projekt zał.nr 9 do SWZ/03_Kaszow_PT_AB.pdf
- Projekt zał.nr 9 do SWZ/04_Kaszow_PT_K.pdf
- Projekt zał.nr 9 do SWZ/05_Kaszow_PT_IS.pdf
- Projekt zał.nr 9 do SWZ/06_Kaszow_PT_IE.pdf
- Projekt zał.nr 9 do SWZ/OPZ_rozbudowa.pdf
- STWiOR zał.nr 9 do SWZ/07_STWIORB/STWiORB_AB.pdf
- STWiOR zał.nr 9 do SWZ/07_STWIORB/STWiORB_IE.pdf
- STWiOR zał.nr 9 do SWZ/07_STWIORB/STWiORB_IS.pdf
- Inny zał.nr 9 do SWZ/01_Decyzja/AB-V.6740.1.47.2026.SP_zaswiadczenie_.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 4 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP