WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-30

Przebudowa i modernizacja budynku OSP w Kryspinowie etap III

Gmina Liszki

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00346591
Zamawiający
Gmina Liszki
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-30
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-16

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ zał. nr 8 do SWZ.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny zał. nr 1 do SWZ.doc
  • Inny zał. nr 2 do SWZ.doc
  • Inny zał. nr 3 do SWZ.doc
  • Inny zał. nr 4 do SWZ.doc
  • Inny zał. nr 5 do SWZ.doc
  • Inny zał. nr 6 do SWZ.doc
  • Inny zał. nr 7 do SWZ.doc
  • Inny Zał.nr 9 do SWZ.zip
  • Przedmiar Zał.nr 9 do SWZ/Przedmiary/Kryspinow OSP_IE.pdf
  • Przedmiar Zał.nr 9 do SWZ/Przedmiary/Kryspinow OSP_IS.pdf
  • Przedmiar Zał.nr 9 do SWZ/Przedmiary/Kryspinow OSP_prace wykończeniowe_budowlane_zagospodarowanie.pdf
  • Projekt Zał.nr 9 do SWZ/Kryspinow OSP_PAB.pdf
  • Projekt Zał.nr 9 do SWZ/Opis przedmiotu zamówienia.pdf
  • Projekt Zał.nr 9 do SWZ/PT/Kryspinow_OSP_PT_AB.pdf
  • Projekt Zał.nr 9 do SWZ/PT/Kryspinow_OSP_PT_DR.pdf
  • Projekt Zał.nr 9 do SWZ/PT/Kryspinow_OSP_PT_IE.pdf
  • Projekt Zał.nr 9 do SWZ/PT/Kryspinow_OSP_PT_IS.pdf
  • STWiOR Zał.nr 9 do SWZ/STWiORB/SST 001 Wymagania ogólne.pdf
  • STWiOR Zał.nr 9 do SWZ/STWiORB/SST 002 Roboty przygotowawcze.pdf
  • STWiOR Zał.nr 9 do SWZ/STWiORB/SST 003 Ocieplenie.pdf
  • STWiOR Zał.nr 9 do SWZ/STWiORB/SST 004 Stolarka.pdf
  • STWiOR Zał.nr 9 do SWZ/STWiORB/SST 005 Roboty tynkarskie.docx.pdf
  • STWiOR Zał.nr 9 do SWZ/STWiORB/SST 006 Roboty okładzinowe.pdf
  • STWiOR Zał.nr 9 do SWZ/STWiORB/SST 007 Roboty malarskie.pdf
  • STWiOR Zał.nr 9 do SWZ/STWiORB/SST 008 Posadzki.pdf
  • STWiOR Zał.nr 9 do SWZ/STWiORB/SST 009 Balustrady.pdf
  • STWiOR Zał.nr 9 do SWZ/STWiORB/SST 010 Roboty w zakresie naprawy dojscia,dojazdu.pdf
  • STWiOR Zał.nr 9 do SWZ/STWiORB/SST 012 Instalacje sanitarne.pdf
  • STWiOR Zał.nr 9 do SWZ/STWiORB/SST 013 Instalacje elektryczne.pdf
  • Inny Zał.nr 9 do SWZ/AB-V.6740.1.21.2026.JP_zmiana_OSP_Kryspinow_Gmina_Liszki_POST.pdf
  • Inny Zał.nr 9 do SWZ/AB-V.6740.1.21.2026.JP_zmiana_OSP_Kryspinow_Gmina_Liszki_ZAW.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Liszki