Postępowanie zakończone 2026-08-28
Budowa drogi dojazdowej do rozbudowywanej szkoły podstawowej w Śledziejowicach – nowa droga gminna klasy D (dojazdowej) od hm 0+00,00 do hm 3+06,54 w Kokotowie
GMINA WIELICZKA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390035
- Zamawiający
- GMINA WIELICZKA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kokotów, pow. wielicki, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 25 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Przedmiar Zał. nr 7 do SWZ - Przedmiary robót/przedmiar_branża_drogowa.pdf
- Przedmiar Zał. nr 7 do SWZ - Przedmiary robót/przedmiar_branża_wod-kan.pdf
- Przedmiar Zał. nr 7 do SWZ - Przedmiary robót/przedmiar_oświetlenie_uliczne.pdf
- Projekt Zał. nr 10 - Decyzja i Zaświadczenie/ZRID - decyzja.pdf
- Projekt Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/1. PZT/Opis techniczny.pdf
- Projekt Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/2. PAB/1. PAB - branża drogowa/Opis techniczny.pdf
- Projekt Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/2. PAB/2. PAB - branża elektryczna/Opis techniczny.pdf
- Projekt Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/3. PT/1. PT - branża drogowa/Opis techniczny.pdf
- Projekt Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/3. PT/1 Str. - projekt techniczny.pdf
- Projekt Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/3. PT/2. PT - branża elektryczna/Opis techniczny.pdf
- Projekt Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/3. Projekt wykonawczy/1. PW- branża drogowa/Opis techniczny.pdf
- Projekt Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/3. Projekt wykonawczy/2. PW - oświetlenie uliczne/Opis techniczny.pdf
- Projekt Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/4. Stała organizacja ruchu/Opis techniczny.pdf
- Projekt Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/5. Operat wodnoprawny/Operat wodnoprawny.pdf
- Projekt Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/7. Załączniki formalno-prawne/GZD w Wieliczce/GZD w Wieliczce - uzgodnienie PB.pdf
- Projekt Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/7. Załączniki formalno-prawne/GZD w Wieliczce/GZD w Wieliczce - uzgodnienie sieci.pdf
- Projekt Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/7. Załączniki formalno-prawne/Sieć elektroenergetyczna, oświetlenie/Rozbudowa sieci oświetlenia/Tauron - Uzgodnienie rozbudowa oświetlenia.pdf
- Projekt Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/7. Załączniki formalno-prawne/ZUDP/Odpis protokołu z narady koordynacyjnej.pdf
- Projekt Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/II_Załączniki Projektu Budowlanego/Zał. 3 Decyzja Gminny Zarząd Dróg/Rys. 2 PZT.pdf
- Projekt Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/II_Załączniki Projektu Budowlanego/Zał. 4 Uzgodnienie Gminny Zarząd Dróg/Rys. 2 PZT.pdf
- Projekt Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/II_Załączniki Projektu Budowlanego/Zał. 6 Odpis protokołu z Narady/Rys. 2 PZT.pdf
- Projekt Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/II_Załączniki Projektu Budowlanego/Zał. 7 Uzgodnienie Zakład Gosp. Komunalnej/Rys. 2 PZT.pdf
- Projekt Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/I_Projekt Zagospodarowania Terenu/B_Rysunki/Rys. 2 PZT.pdf
- STWiOR Zał. nr 9 do SWZ - STWiORB/STWiORB - branża drogowa.pdf
- STWiOR Zał. nr 9 do SWZ - STWiORB/STWiORB - oświetlenie uliczne.pdf
- STWiOR Zał. nr 9 do SWZ - STWiORB/STWiOR - branża wod-kan.pdf
- Inny Zał. nr 10 - Decyzja i Zaświadczenie/Zaświadczenie AB.6743.2.144.2026.IG.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ.doc
- Inny Zał. nr 2a do SWZ.docx
- Inny Zał. nr 2 do SWZ.doc
- Inny Zał. nr 3 do SWZ.doc
- Inny Zał. nr 4 do SWZ.doc
- Inny Zał. nr 5 do SWZ.odt
- Inny Zał. nr 6 do SWZ.doc
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/1. Mapa do celów projektowych/mapa.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/1. PZT/Rys. 0.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/1. PZT/Rys. 1.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/1. PZT/zał. 1.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/2. PAB/1. PAB - branża drogowa/Rys. 1.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/2. PAB/1. PAB - branża drogowa/Rys. 2.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/2. PAB/1. PAB - branża drogowa/Rys. 3.1.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/2. PAB/1. PAB - branża drogowa/Rys. 3.2.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/2. PAB/1. PAB - branża drogowa/Rys. 4.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/2. PAB/1. PAB - branża drogowa/Rys. 5.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/2. PAB/1. PAB - branża drogowa/zał. 1.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/2. PAB/1 Str. projekt archit.-bud..pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/2. PAB/2. PAB - branża elektryczna/Rys. 1.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/2. PAB/2. PAB - branża elektryczna/Rys. 2.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/2. PAB/2. PAB - branża elektryczna/Rys. 3.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/2. PAB/2. PAB - branża elektryczna/Rys. 4.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/2. PAB/2. PAB - branża elektryczna/Rys. 5.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/3. PT/1. PT - branża drogowa/Rys. 1.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/3. PT/1. PT - branża drogowa/Rys. 2.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/3. PT/1. PT - branża drogowa/Rys. 3.1.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/3. PT/1. PT - branża drogowa/Rys. 3.2.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/3. PT/1. PT - branża drogowa/Rys. 4.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/3. PT/1. PT - branża drogowa/Rys. 5.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/3. PT/1. PT - branża drogowa/zał. 1.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/3. PT/2. PT - branża elektryczna/Rys. 1.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/3. PT/2. PT - branża elektryczna/Rys. 2.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/3. PT/2. PT - branża elektryczna/Rys. 3.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/3. PT/2. PT - branża elektryczna/Rys. 4.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/3. PT/2. PT - branża elektryczna/Rys. 5.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/2. Projekt budowlany/3. PT/Projekt geotechniczny.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/3. Projekt wykonawczy/1. PW- branża drogowa/Rys. 1.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/3. Projekt wykonawczy/1. PW- branża drogowa/Rys. 2.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/3. Projekt wykonawczy/1. PW- branża drogowa/Rys. 3.1.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/3. Projekt wykonawczy/1. PW- branża drogowa/Rys. 3.2.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/3. Projekt wykonawczy/1. PW- branża drogowa/Rys. 4.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/3. Projekt wykonawczy/1. PW- branża drogowa/Rys. 5.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/3. Projekt wykonawczy/1. PW- branża drogowa/Rys. 6.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/3. Projekt wykonawczy/1. PW- branża drogowa/zał. 1.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/3. Projekt wykonawczy/2. PW - oświetlenie uliczne/Rys. 1.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/3. Projekt wykonawczy/2. PW - oświetlenie uliczne/Rys. 2.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/3. Projekt wykonawczy/2. PW - oświetlenie uliczne/Rys. 3.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/3. Projekt wykonawczy/2. PW - oświetlenie uliczne/Rys. 4.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/3. Projekt wykonawczy/2. PW - oświetlenie uliczne/Rys. 5.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/3. Projekt wykonawczy/2. PW - oświetlenie uliczne/Rys. 6.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/4. Stała organizacja ruchu/Rys. 0.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/4. Stała organizacja ruchu/Rys. 1.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/5. Operat wodnoprawny/Rys. 1.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/5. Operat wodnoprawny/Rys. 2.1.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/5. Operat wodnoprawny/Rys. 2.2.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/5. Operat wodnoprawny/Rys. 3.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/5. Operat wodnoprawny/Rys. 4.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/6. Dokumentacja geotechniczna/dokumentacja geotechniczna.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/7. Załączniki formalno-prawne/GZD w Wieliczce/GZD w Wieliczce - uzgodnienie koncepcji.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/7. Załączniki formalno-prawne/Pozwolenie wodnoprawne/pozwolenie wodnoprawne.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/7. Załączniki formalno-prawne/Sieć elektroenergetyczna, oświetlenie/Rozbudowa sieci oświetlenia/Tauron warunki - oświetlenie uliczne.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/7. Załączniki formalno-prawne/Sieć gazowa/PSG warunki.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/7. Załączniki formalno-prawne/Sieć teletechniczna/Orange warunki.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/7. Załączniki formalno-prawne/Sieć wodociągowa/ZGK warunki.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/7. Załączniki formalno-prawne/Stała organizacja ruchu/SOR - uzgodnienie.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/DROGA/7. Załączniki formalno-prawne/ZUDP/mapa_ZUDP.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/II_Załączniki Projektu Budowlanego/Strona tytułowa.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/II_Załączniki Projektu Budowlanego/Zał. 1 BIOZ.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/II_Załączniki Projektu Budowlanego/Zał. 2 Warunki tech..pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/II_Załączniki Projektu Budowlanego/Zał. 3 Decyzja Gminny Zarząd Dróg/Decyzja Burmistrza MiG Wieliczka.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/II_Załączniki Projektu Budowlanego/Zał. 3 Decyzja Gminny Zarząd Dróg/Zaświadczenie MiG Wieliczka.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/II_Załączniki Projektu Budowlanego/Zał. 4 Uzgodnienie Gminny Zarząd Dróg/Pismo Gminny Zarząd Dróg.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/II_Załączniki Projektu Budowlanego/Zał. 5 Odpis protokołu z Narady/Mapa do celów projektowych.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/II_Załączniki Projektu Budowlanego/Zał. 5 Odpis protokołu z Narady/Odpis protokołu.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/II_Załączniki Projektu Budowlanego/Zał. 6 Odpis protokołu z Narady/Odpis protokołu.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/II_Załączniki Projektu Budowlanego/Zał. 7 Uzgodnienie Zakład Gosp. Komunalnej/Pismo Zakład Gosp. Komunalnej.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/I_Projekt Zagospodarowania Terenu/A_Opis.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/I_Projekt Zagospodarowania Terenu/B_Rysunki/Rys. 1 Orientacja.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/I_Projekt Zagospodarowania Terenu/B_Rysunki/Rys. 3 Profil podłużny kan. sanit. odc. si-s6.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/I_Projekt Zagospodarowania Terenu/B_Rysunki/Rys. 4 Profil podłużny wod. odc. wł-w6.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/I_Projekt Zagospodarowania Terenu/B_Rysunki/Rys. 5 Schemat studzienki kan..pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/I_Projekt Zagospodarowania Terenu/B_Rysunki/Rys. 6 Przekrój przez wykop.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/I_Projekt Zagospodarowania Terenu/C_Załączniki/Geotech. Warunki Posadowienia.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/I_Projekt Zagospodarowania Terenu/C_Załączniki/Oświadczenie projektanta.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/PB_sieci wod - kan. szkoła m.Kokotów/Projekt/I_Projekt Zagospodarowania Terenu/C_Załączniki/Uprawnienia budowlane.pdf
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna/WOD-KAN/projekt przyłączy wod-kan.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 25 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA WIELICZKA
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy kanalizacji sanitarnej w miejscowości Brzegi, gm. Wieliczka
- Wymiana kotłowni w Szkole Podstawowej w Koźmicach Wielkich
- Wykonanie robót budowlanych w ramach projektu pod nazwą "Wykonanie izolacji cieplno – wilgotnościowej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Wieliczce"
- Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn. „Budowa budynku Szkoły Podstawowej w Sułkowie”
- Budowa parkingu wraz z przygotowaniem infrastruktury – kanałów na przewody i kable elektryczne dla budowy stacji ładowania pojazdów elektrycznych przy ul. Sienkiewicza w Wieliczce