Postępowanie zakończone 2026-08-11
Wymiana kotłowni w Szkole Podstawowej w Koźmicach Wielkich
GMINA WIELICZKA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00359336
- Zamawiający
- GMINA WIELICZKA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Koźmice Wielkie, pow. wielicki, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Przedmiar Zał. nr 11 do SWZ - przedmiar robót.pdf
- Projekt Zał. nr 9 do SWZ - Dokumentacja techniczna/KW_projekt_techniczny_wymiana_kotlow.pdf
- Projekt Zał. nr 9 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PT_2026.06.26.pdf
- Projekt Zał. nr 9 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PZT_PAB_ZL_2026.06.10.pdf
- STWiOR Zał. nr 10 do SWZ - STWIORB.pdf
- Inny Zał. nr 12 do SWZ - Tabela równ..docx
- Inny Zał. nr 1 do SWZ.doc
- Inny Zał. nr 2a do SWZ.docx
- Inny Zał. nr 2 do SWZ.doc
- Inny Zał. nr 3 do SWZ.doc
- Inny Zał. nr 4 do SWZ.doc
- Inny Zał. nr 5 do SWZ.doc
- Inny Zał. nr 6 do SWZ.pdf
- Inny Zał. nr 7 do SWZ.doc
- Inny Zał. nr 8 do SWZ.docx
- Inny Zał. nr 9 do SWZ - Dokumentacja techniczna/1.490.2026_-_zaświadczenie.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA WIELICZKA
- Budowa drogi dojazdowej do rozbudowywanej szkoły podstawowej w Śledziejowicach – nowa droga gminna klasy D (dojazdowej) od hm 0+00,00 do hm 3+06,54 w Kokotowie
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy kanalizacji sanitarnej w miejscowości Brzegi, gm. Wieliczka
- Wykonanie robót budowlanych w ramach projektu pod nazwą "Wykonanie izolacji cieplno – wilgotnościowej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Wieliczce"
- Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn. „Budowa budynku Szkoły Podstawowej w Sułkowie”
- Budowa parkingu wraz z przygotowaniem infrastruktury – kanałów na przewody i kable elektryczne dla budowy stacji ładowania pojazdów elektrycznych przy ul. Sienkiewicza w Wieliczce