WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-03

Budowa garażu przy Makowskim Centrum Kultury w miejscowości Maków Podhalański

Gmina Maków Podhalański

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00397654
Zamawiający
Gmina Maków Podhalański
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Maków Podhalański, pow. suski, woj. małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
3 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-03
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-19

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/Przedmiar_elektryka Garaż MCK.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/Przedmiar_Garaż_MCK.pdf
  • Projekt Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/PAB.pdf
  • Projekt Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/PT_Garaż_elektryka.pdf
  • Projekt Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/PT_Garaż_konstrukcje.pdf
  • Projekt Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/PZT.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/STWIORB.pdf
  • SWZ SWZ dla zadania PIR.271.1.13.2026.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 1 do SWZ_projektowane postanowienia umowy.pdf
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu BZP.pdf
  • Inny Załącznik nr 2 do SWZ_oświadczenie wykonawcy.docx
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ_wykaz osób.docx
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ_ oświadczenie podmiotu trzeciego.docx
  • Inny Załącznik nr 6 do SWZ _wzór zobowiązania podmiotu trzeciego - art. 118 ust. 3 Pzp.doc

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 0 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP