Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-17
Budowa magazynu obrony cywilnej na działce nr ewid. 7575/5 w Makowie Podhalańskim
Gmina Maków Podhalański
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417925
- Zamawiający
- Gmina Maków Podhalański
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Maków Podhalański, pow. suski, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 30 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/PRZEDMIARY/E_Przedmiar Magazyn Maków.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/PRZEDMIARY/MAKÓW P MAGAZYN OC PRZEDMIAR.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/PRZEDMIARY/P2644_PRZEDMIAR_IW.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/PRZEDMIARY/P2644_PRZEDMIAR_IZ.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/ARCHITEKTURA SCALONE/PZT i PAB.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/INSTALACJA ELEKTRYCZNA/E_Projekt Magazyn Maków.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/INSTALACJE SANITARNE/P2644_PT_IW_SCALONE.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/INSTALACJE SANITARNE/P2644_PT_IZ_SCALONE.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/KONSTRUKCJA/konstrukcja scalony.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/PROJEKT_MAGAZYN OBRONY_ SCALONY.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/INSTALACJA ELEKTRYCZNA/E_STWiOR Magazyn Maków.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/KONSTRUKCJA/STWiORB.pdf
- SWZ SWZ dla zadania PIR.271.1.16.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 1 do SWZ_projektowane postanowienia umowy.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu BZP.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ_oświadczenie wykonawcy.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/KONSTRUKCJA/Lista materiałów - podsumowanie.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/KONSTRUKCJA/Lista uporządkowana - śruby.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/KONSTRUKCJA/Lista wysyłkowa.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ_wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ_ oświadczenie podmiotu trzeciego.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ _wzór zobowiązania podmiotu trzeciego - art. 118 ust. 3 Pzp.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 30 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 14 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP