Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-08
Budowa magazynu OC w ramach Programu ochrony ludności i obrony cywilnej 2025-2026
Gmina Stryszawa
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00403326
- Zamawiający
- Gmina Stryszawa
- Główny kod CPV
- 45216100-5 — Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów
- Miejsce wykonania robót
- Stryszawa, pow. suski, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót.7z
- SWZ SWZ - IPP.271.16.2026 - 24.08.2026 - magazyn OC.doc
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ - Wzór umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 2026BZP 0040332601 z dnia 2026-08-24.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust. 1.doc
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Pełnomocnictwo wykonawcy wspólni.doc
- Przedmiar Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Przedmiary robót/Magazyn OC - instalacje elektryczne - przedmiar robót.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Przedmiary robót/Magazyn OC - instalacje sanitarne - przedmiar robót.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Przedmiary robót/Magazyn OC - roboty budowlane, telekomunikacja - przedmiar robót.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Instalacje elektryczne/opis elektryka v1.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Instalacje sanitarne/specyfikacja_v1.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/PAB, PZT/PAB_MOC.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/PAB, PZT/PZT_MOC.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/PB,PW - przebudowa sieci teletechnicznej/Segregator PB v2a.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/PB,PW - przebudowa sieci teletechnicznej/Segregator PW v2a.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K1.0.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K1.1.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K1.2.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K1.3.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K1.4.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K2.0.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K2.1.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K2.2.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K2.3.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K2.4.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K2.5.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K3.0.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K3.10.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K3.1.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K3.2.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K3.3.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K3.4.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K3.5.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K3.6.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K3.7.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K3.8.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K3.9.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K4.0.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K4.1.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/K4.2.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Projekt konstrukcja/magazyn O.C. Stgryszawa opis konstrukcji projekt techniczny.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Uzgodnienia PKP/245___km_52_480_Magazyn_OC_w_Stryszawie.docx.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Instalacje elektryczne/specyfikacja opis elektryka v1.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Magazyn OC - STWiORB.pdf
- Inny Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Instalacje elektryczne/1E.pdf
- Inny Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Instalacje elektryczne/2E.pdf
- Inny Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Instalacje elektryczne/3E.pdf
- Inny Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Instalacje elektryczne/4E.pdf
- Inny Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Instalacje elektryczne/5E.pdf
- Inny Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Instalacje elektryczne/6E.pdf
- Inny Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Instalacje elektryczne/7E.pdf
- Inny Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Instalacje elektryczne/8E.pdf
- Inny Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Instalacje elektryczne/9E.pdf
- Inny Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Instalacje sanitarne/projekt_v1.pdf
- Inny Załącznik nr 5 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiary robót/Dokumetacja techniczna/Uzgodnienia PKP/KNKr1a.6513.669.2026.docx (1).pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 20 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 5 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP