Postępowanie zakończone 2026-07-17
Budowa placu zabaw - aktywnej przestrzeni rekreacyjnej dla dzieci i rodzin w miejscowości Kuków
Gmina Stryszawa
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00320234
- Zamawiający
- Gmina Stryszawa
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 7 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiar robót.7z
- SWZ SWZ - IPP.271.17.2026 - 02.07.2026 - plac zabaw.doc
- Wzór umowy Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 2026BZP 0032023401 z dnia 2026-07-02.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust. 1.doc
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Pełnomocnictwo wykonawcy wspólni.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.doc
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie (art. 117 ust. 4) wykonawcy wspólni.doc
- Przedmiar Załącznik nr 7 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiar robót/Plac zabaw Kuków - przedmiar robót.pdf
- Projekt Załącznik nr 7 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiar robót/Dokumentacja techniczna/Opis techniczny przedmiotu zamówienia - Dokumentacja projektowa.docx
- STWiOR Załącznik nr 7 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiar robót/Dokumentacja techniczna/Plac zabaw Kuków - Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB).docx
- Inny Załącznik nr 7 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiar robót/Dokumentacja techniczna/Zał. nr 1 - Pozwolenie wodno-prawne.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiar robót/Dokumentacja techniczna/Zał. nr 2 - Projekt zagospodarowania działki.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiar robót/Dokumentacja techniczna/Zał. nr 3 - Kolorystyka nawierzchni bezpiecznej..pdf
- Inny Załącznik nr 7 - dokumentacja techniczna (projektowa), przedmiar robót/Dokumentacja techniczna/Zał. nr 4 - Ogrodzenie.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP