Postępowanie zakończone 2026-07-27
Budowa miejsc postojowych wraz z poszerzeniem drogi wewnętrznej i budową chodnika w Sieprawiu
GMINA SIEPRAW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00336537
- Zamawiający
- GMINA SIEPRAW
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Załącznik Nr 5 do swz_STWIOR.zip
- SWZ SWZ, zał. 1A,1B_SłonecznyParkSieprawDojazd.docx
- SWZ Załącznik Nr 6 do swz_Przedmiar robót.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. 1C do swz SłonecznyParkSieprawDojazd.docx
- Inny Zał. 2,3 do swz SłonecznyParkSieprawDojazd.docx
- Inny Zał 4 SWZ Dokumentacja projektowa PT_KONSTRUKCJA.zip
- Projekt Zał 4 SWZ Dokumentacja projektowa PT_ARCHITEKTURA/1. KARTA TYTUŁOWA PROJEKTU TECHNICZNEGO.pdf
- Projekt Zał 4 SWZ Dokumentacja projektowa PT_ARCHITEKTURA/Opis do projektu technicznego.pdf
- Projekt Zał 4 SWZ Dokumentacja projektowa PT_KONSTRUKCJA/Obliczenia 2025.05.30_świetlik.pdf
- Inny Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB/Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB_1/1 aPZT_opis_1-3.pdf
- Inny Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB/Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB_1/1 PZT_opis_16-40.pdf
- Inny Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB/Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB_2/2 PZT_rzut_41.pdf
- Inny Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB/Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB_2/3 Detale_42-48.pdf
- Inny Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB/Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB_2/4 Plac zabaw_49.pdf
- Inny Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB/Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB_2/5 Profile kanalizacji deszczowej_cz.1_50.pdf
- Inny Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB/Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB_2/6 Profile kanalizacji deszczowej_cz.2_51.pdf
- Inny Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB/Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB_3/7 Projekt arch-bud_opis_1-68.pdf
- Inny Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB/Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB_4/8 Rzut kondygnacji_przekroje_elewacje_mury oporowe_69-76.pdf
- Inny Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB/Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB_5/9 Załaczniki do projektu budowlanego_1-25.pdf
- Inny Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB/Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB_6/10 Orientacja_projekt przejścia dla pieszych _str.26-27.pdf
- Inny Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB/Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB_6/11 Decyzja wodno-prawna__decyzja rolna_28-34.pdf
- Inny Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB/Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB_6/12 PZT_wyłączenie rolne_35.pdf
- Inny Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB/Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB_6/13 ZDP_uzgodnienie_36.pdf
- Inny Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB/Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB_6/14 PZT_37.pdf
- Inny Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB/Zał 4 Dokumentacja projektowa_PB_6/Decyzja pozwolenie na budowę_prawomocność.pdf
- Inny Zał 4 SWZ Dokumentacja projektowa PT_ARCHITEKTURA/9. DETAL_MUR OPOROWY.pdf
- Inny Zał 4 SWZ Dokumentacja projektowa PT_ARCHITEKTURA/AR-8 Mur oporowy północny (przy parkingu).pdf
- Inny Zał 4 SWZ Dokumentacja projektowa PT_ARCHITEKTURA/DROGA WEWNĘTRZNA_DETALE.pdf
- Inny Zał 4 SWZ Dokumentacja projektowa PT_ARCHITEKTURA/PZT-1 Projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Inny Zał 4 SWZ Dokumentacja projektowa PT_ARCHITEKTURA/PZT-2 Połączenie drogi i chodnika.pdf
- Inny Zał 4 SWZ Dokumentacja projektowa PT_ARCHITEKTURA/PZT-3 Nawierzchnia z płyt ażurowych na parkingu.pdf
- Inny Zał 4 SWZ Dokumentacja projektowa PT_ARCHITEKTURA/PZT-4 Nawierzchnia z kostki - ciągi piesze.pdf
- Inny Zał 4 SWZ Dokumentacja projektowa PT_ARCHITEKTURA/PZT-5 Nawierzchnie z kostki - ciągi pieszo-jezdne.pdf
- Inny Zał 4 SWZ Dokumentacja projektowa PT_ARCHITEKTURA/SIEPRAW_ŻŁOBEK_PZT_REV30.06.2025.pdf
- Inny Zał 4 SWZ Dokumentacja projektowa PT_ARCHITEKTURA/STUDZIENKI_PRZEKROJE.pdf
- Inny Zał 4 SWZ Dokumentacja projektowa PT_KONSTRUKCJA/Rys. K-49 2025.05.30 (A2)_schemat murów oporowych.pdf
- Inny Zał 4 SWZ Dokumentacja projektowa PT_KONSTRUKCJA/Rys. K-52 2025.05.30 (A3)_zbrojenie poz. M.3.pdf
- Inny Zał 4 SWZ Dokumentacja projektowa PT_KONSTRUKCJA/Rys. Z-1 2025.05.30 (1200x297mm)_zestawienie stali zbrojeniowej.pdf
- Inny Zał 4 SWZ Dokumentacja projektowa PT/E1 Instalacje zewn. -mapa.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 5 do swz_STWIOR/STWIOR _ ŻŁOBEK SIEPRAW _ ARCHITEKTURA_ROBOTY OGÓLNOBUD..pdf
- STWiOR Załącznik Nr 5 do swz_STWIOR/STWIOR _ ŻŁOBEK SIEPRAW _ INSTALACJE ELEKTRYCZNE.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 5 do swz_STWIOR/STWIOR _ ŻŁOBEK SIEPRAW _ INSTALACJE SANITARNE.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP