Postępowanie zakończone 2026-07-16
Remont dróg gminnych i wewnętrznych w Gminie Siepraw
GMINA SIEPRAW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316320
- Zamawiający
- GMINA SIEPRAW
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Załącznik nr 6 do swz - STWiOR.zip
- SWZ SWZ, zał. 1A,1B - remont dróg gminnych i wewnętrznych.docx
- Wzór umowy Zał. 1C projekt umowy.docx
- Formularz Zał. 2,3.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załacznik nr 5 do swz - Dokumentacja projektowa.zip
- Inny Załącznik nr 7 do swz - Przedmiar robót.zip
- Projekt Załacznik nr 5 do swz - Dokumentacja projektowa/część nr 1/ul. Brzeg Siepraw/PT_BRZEG_SIEPRAW.pdf
- Projekt Załacznik nr 5 do swz - Dokumentacja projektowa/część nr 2/ul. Jasna Siepraw/PT_SIEPRAW_ul.JASNA.pdf
- Projekt Załacznik nr 5 do swz - Dokumentacja projektowa/część nr 3/ul. Na Wzgórzu Siepraw/PT_SIEPRAW_NA_WZGORZU.pdf
- Projekt Załacznik nr 5 do swz - Dokumentacja projektowa/część nr 4/PT_BRZOZOWA_SIEPRAW.pdf
- Inny Załacznik nr 5 do swz - Dokumentacja projektowa/część nr 1/ul. Brzeg Siepraw/AB.6743.201.2026.KR_-_zaświadczenie-sig.pdf
- Inny Załacznik nr 5 do swz - Dokumentacja projektowa/część nr 2/ul. Jasna Siepraw/AB.6743.200.2026.MB_zaśw-sig.pdf
- Inny Załacznik nr 5 do swz - Dokumentacja projektowa/część nr 3/ul. Na Wzgórzu Siepraw/AB.6743.271.2026.MB_zaśw-sig.pdf
- Inny Załacznik nr 5 do swz - Dokumentacja projektowa/część nr 4/AB.6743.278.2026.MB_zaśw-sig.pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 do swz - STWiOR/część nr 1/STWiOR.pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 do swz - STWiOR/część nr 2/STWiOR.pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 do swz - STWiOR/część nr 3/STWiOR.pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 do swz - STWiOR/część nr 4/STWiOR.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 7 do swz - Przedmiar robót/część nr 1/2026-04-27_PRZEDMIAR_Remont - ul. Brzeg w Sieprawiu.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 7 do swz - Przedmiar robót/część nr 2/2026-04-27_PRZEDMIAR_Remont - ul. Jasna w Sieprawiu.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 7 do swz - Przedmiar robót/część nr 3/2026-04-27_PRZEDMIAR_Remont - ul. Na Wzgórzu w Sieprawiu.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 7 do swz - Przedmiar robót/część nr 4/2026-04-27_PRZEDMIAR_Remont- ul. Brzozowa w Sieprawiu.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP