Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-14
Budowa sezonowego lodowiska wraz z zadaszeniem w formie wiaty oraz budynkiem zaplecza w Proszówkach, Gmina Bochnia_2
GMINA BOCHNIA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411868
- Zamawiający
- GMINA BOCHNIA
- Główny kod CPV
- 45212211-8 — Roboty budowlane w zakresie lodowisk
- Miejsce wykonania robót
- Proszówki, pow. bocheński, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 60 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar specyfikacja i przedmiar na stronę.7z
- Projekt Opis tecniczny płyta fundamentowa pod zapleczem lodowisko Proszówki.docx
- Projekt Proszówki LODOWISKO - Gmina Bochnia.pdf
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 8_Projekt umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1_formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane (2).pdf
- Inny ARCHITEKTURA NA STRONĘ.7z
- Inny INSTALACJA ELEKTRYCZNA NA STRONĘ.7z
- Inny INSTALACJE SANITARNE NA STRONĘ.7z
- Inny KANALIZACJA OPADOWA NA STRONĘ.7z
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ.7z
- Inny OPINIA GEOTECHNICZNA.7z
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY.7z
- Inny Proszówki LODOWISKO - Pp K 90.pdf
- Inny Proszówki LODOWISKO - Pp W 3.pdf
- Inny TECHNOLOGIA MROŻENIA I PODSTAWOWE WYPOSAŻENIE LODOWISKA.7z
- Inny UKŁAD KOMUNIKACJI WEWNETRZNEJ.7z
- Inny WYPOSAŻENIE NA STRONĘ.7z
- Inny Załącznik nr 2_oświadczenie z art. 125.docx
- Inny Załącznik nr 3_wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 4_wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 5_oświadczenie wykon wspólnie ubiegaj.docx
- Inny Załącznik nr 6_zobowiązanie innego podmiotu.docx
- Inny Załącznik nr 7_oświadczenie grupa kapitałowa.docx
- Inny ARCHITEKTURA/elewacja wschodnia i południowa A7.pdf
- Inny ARCHITEKTURA/elewacja zachodnia i północna A8.pdf
- Inny ARCHITEKTURA/przejrój C-C , D-D A6.pdf
- Inny ARCHITEKTURA/przekrój A-A , B-B A5.pdf
- Inny ARCHITEKTURA/rzut dachu A4.pdf
- Inny ARCHITEKTURA/rzut fundamentów A1.pdf
- Inny ARCHITEKTURA/rzut parteru A2.pdf
- Inny ARCHITEKTURA/rzut więźby dachowej A3.pdf
- Inny ARCHITEKTURA/zestawienie stolarki A9.pdf
- Inny INSTALACJA ELEKTRYCZNA NA STRONĘ/część graficzna - pdf/E1 (2).pdf
- Inny INSTALACJA ELEKTRYCZNA NA STRONĘ/część graficzna - pdf/E2 (2).pdf
- Inny INSTALACJA ELEKTRYCZNA NA STRONĘ/część graficzna - pdf/E3.pdf
- Inny INSTALACJA ELEKTRYCZNA NA STRONĘ/część graficzna - pdf/E4.pdf
- Inny INSTALACJA ELEKTRYCZNA NA STRONĘ/część graficzna - pdf/E5.pdf
- Inny INSTALACJA ELEKTRYCZNA NA STRONĘ/część graficzna - pdf/E6.pdf
- Inny INSTALACJA ELEKTRYCZNA NA STRONĘ/część opisowa - pdf/strona tytułowa, oświadczenie , opis techniczny.pdf
- Inny INSTALACJE SANITARNE NA STRONĘ/część graficzna/rys. 1 WOD-KAN.pdf
- Inny INSTALACJE SANITARNE NA STRONĘ/część graficzna/rys. 2 C.O..pdf
- Inny INSTALACJE SANITARNE NA STRONĘ/część graficzna/rys. 3 WENT..pdf
- Inny INSTALACJE SANITARNE NA STRONĘ/część opisowa na strone pdf/charakterystyka energetyczna budynku.pdf
- Inny INSTALACJE SANITARNE NA STRONĘ/część opisowa na strone pdf/opis techniczny (3).pdf
- Inny INSTALACJE SANITARNE NA STRONĘ/część opisowa na strone pdf/strona tytułowa + uprawnienia.pdf
- Projekt KANALIZACJA OPADOWA NA STRONĘ/część graficzna - pdf/projekt zagospodarowania terenu rys.1.pdf
- Inny KANALIZACJA OPADOWA NA STRONĘ/część graficzna - pdf/rys.2.pdf
- Inny KANALIZACJA OPADOWA NA STRONĘ/część graficzna - pdf/rys.3.pdf
- Inny KANALIZACJA OPADOWA NA STRONĘ/część graficzna - pdf/rys.4.pdf
- Inny KANALIZACJA OPADOWA NA STRONĘ/część opisowa - pdf/strona tytułowa + opis do projektu zagospodarowania + oświadczenie + opis tech..pdf
- Inny KANALIZACJA OPADOWA NA STRONĘ/część opisowa - pdf/uprawnienia (2).pdf
- Projekt KONSTRUKCJE NA STRONĘ/KONSTRUKCJA BUDYNKU ZAPLECZA Z DREWNA KLEJONEGO/część opisowa/Opis techniczny konstrukcji_proj 127-C_Multicomfort.doc
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/KONSTRUKCJA BUDYNKU ZAPLECZA Z DREWNA KLEJONEGO/część graficzna/K1.pdf
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/KONSTRUKCJA BUDYNKU ZAPLECZA Z DREWNA KLEJONEGO/część graficzna/K2.pdf
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/KONSTRUKCJA BUDYNKU ZAPLECZA Z DREWNA KLEJONEGO/część graficzna/K3.pdf
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/KONSTRUKCJA BUDYNKU ZAPLECZA Z DREWNA KLEJONEGO/część graficzna/K4.pdf
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/KONSTRUKCJA BUDYNKU ZAPLECZA Z DREWNA KLEJONEGO/część opisowa/konstrukcja zaplecza lodowiska - część nadziemna.pdf
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/KONSTRUKCJA BUDYNKU ZAPLECZA Z DREWNA KLEJONEGO/część opisowa/nadproże poz. 1.1.pdf
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/KONSTRUKCJA BUDYNKU ZAPLECZA Z DREWNA KLEJONEGO/część opisowa/nadproże poz. 1.2.pdf
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/KONSTRUKCJA BUDYNKU ZAPLECZA Z DREWNA KLEJONEGO/część opisowa/nadproże poz. 1.3.pdf
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/KONSTRUKCJA BUDYNKU ZAPLECZA Z DREWNA KLEJONEGO/część opisowa/nadproże poz. 1.4.pdf
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/KONSTRUKCJA BUDYNKU ZAPLECZA Z DREWNA KLEJONEGO/część opisowa/nadproże poz.1.5.pdf
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/KONSTRUKCJA BUDYNKU ZAPLECZA Z DREWNA KLEJONEGO/część opisowa/strona tytułowa + oświadczenie.pdf
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/KONSTRUKCJA BUDYNKU ZAPLECZA Z DREWNA KLEJONEGO/część opisowa/stropodach+wyciek ściany.pdf
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/KONSTRUKCJA - ŻELBET/część graficzna - pdf/K 1.pdf
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/KONSTRUKCJA - ŻELBET/część graficzna - pdf/K 2.pdf
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/KONSTRUKCJA - ŻELBET/część graficzna - pdf/K 3.pdf
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/KONSTRUKCJA - ŻELBET/część opisowa - pdf/srtona tytułowa +opis.pdf
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/ZADASZENIE Z DREWNA KLEJONEGO NAD LODOWISKIEM/część graficzna/elementy drewniane.pdf
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/ZADASZENIE Z DREWNA KLEJONEGO NAD LODOWISKIEM/część graficzna/elementy stalowe.pdf
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/ZADASZENIE Z DREWNA KLEJONEGO NAD LODOWISKIEM/część graficzna/przekrój A-A.pdf
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/ZADASZENIE Z DREWNA KLEJONEGO NAD LODOWISKIEM/część graficzna/przekrój B-B , C-C.pdf
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/ZADASZENIE Z DREWNA KLEJONEGO NAD LODOWISKIEM/część graficzna/rzut konstrukcji dachu.pdf
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/ZADASZENIE Z DREWNA KLEJONEGO NAD LODOWISKIEM/część graficzna/szczegóły.pdf
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/ZADASZENIE Z DREWNA KLEJONEGO NAD LODOWISKIEM/część opisowa/strona tytułowa +opis techniczny.pdf
- Inny KONSTRUKCJE NA STRONĘ/ZADASZENIE Z DREWNA KLEJONEGO NAD LODOWISKIEM/część opisowa/uprawnienia (2).pdf
- Inny OPINIA GEOTECHNICZNA/OPIS.pdf
- Inny OPINIA GEOTECHNICZNA/Zał. 1 Mapa lokalizacji otworów.pdf
- Inny OPINIA GEOTECHNICZNA/Zał. 2.1.pdf
- Inny OPINIA GEOTECHNICZNA/Zał. 2.2.pdf
- Inny OPINIA GEOTECHNICZNA/Zał. 3.pdf
- Inny OPINIA GEOTECHNICZNA/Zał.4 parametry geotechniczne.docx
- Inny OPINIA GEOTECHNICZNA/Zał.4 parametry geotechniczne.pdf
- Projekt PROJEKT ZATWIERDZONY/projekt zagospodarowania terenu P-01.pdf
- Projekt PROJEKT ZATWIERDZONY/projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/2025-4-24-12-55-22.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/2025-4-24-13-24-41.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/analiza przysłaniania i zacienienia.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/BiOZ (2).pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/elewacja wschodnia i południowa.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/elewacja zachodnia i wschodnia.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/komunikacja - rys.nr.2.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/komunikacja - rys.nr.3.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/komunikacja - rys.nr.4.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/mapa do celów projektowych (2).pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/natura 2000.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/opis do projektu zagospodarowania terenu (2).pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/opis PAB (2).pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/oświadczenie PAB.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/oświadczenie projektantów.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/przekrój A-A , B-B.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/przekrój C-C , D-D.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/rzut dachu.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/rzut fundamentów A1.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/rzut fundamentów.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/rzut parteru.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/rzut więźby dachowej.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/spis treści (6).pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/spis treści PAB.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/strona tytułowa (3).pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/strona tytułowa PAB.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/układ komuniakcji wewnetrznej - część opisowa.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/uprawnienia (2).pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/uprawnienia PAB.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/uzgodnieie gaz.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/uzgodnienie - wodociągi i kanalizacja (1).pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/uzgodnienie - wodociągi i kanalizacja (2).pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/załączniki projektu budowlanego - spis treści.pdf
- Inny PROJEKT ZATWIERDZONY/załączniki projektu budowlanego - strona tytułowa.pdf
- Przedmiar specyfikacja i przedmiar na stronę/branża elektryczna na stronę/przedmiar robót.pdf
- Przedmiar specyfikacja i przedmiar na stronę/branża ogólnobudowlana na stronę/proszówki lodowisko PRZEDMIAR ROBÓT AKTUALIZACJA.pdf
- Przedmiar specyfikacja i przedmiar na stronę/branża sanitarna na stronę/Lodowisko Bochnia przedmiar.pdf
- Przedmiar specyfikacja i przedmiar na stronę/zewnętrzne instalacje na stronę/Lodowisko Bochnia zw przedmiar.pdf
- STWiOR specyfikacja i przedmiar na stronę/branża elektryczna na stronę/szczegółowa specyfikacja techniczna - inst.elektryczne.pdf
- STWiOR specyfikacja i przedmiar na stronę/branża ogólnobudowlana na stronę/STWIOR Proszówki lodowisko.pdf
- Inny specyfikacja i przedmiar na stronę/branża sanitarna na stronę/specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych.pdf
- Projekt TECHNOLOGIA MROŻENIA I PODSTAWOWE WYPOSAŻENIE LODOWISKA/Technologia lodowiska Proszówki.docx
- Projekt TECHNOLOGIA MROŻENIA I PODSTAWOWE WYPOSAŻENIE LODOWISKA/Technologia lodowiska Proszówki - OPIS.pdf
- Inny TECHNOLOGIA MROŻENIA I PODSTAWOWE WYPOSAŻENIE LODOWISKA/część graficzna - pdf/rys. 1.pdf
- Inny TECHNOLOGIA MROŻENIA I PODSTAWOWE WYPOSAŻENIE LODOWISKA/część graficzna - pdf/rys. 2.pdf
- Inny TECHNOLOGIA MROŻENIA I PODSTAWOWE WYPOSAŻENIE LODOWISKA/część graficzna - pdf/rys. 3.pdf
- Inny TECHNOLOGIA MROŻENIA I PODSTAWOWE WYPOSAŻENIE LODOWISKA/część graficzna - pdf/rys. 4.pdf
- Inny TECHNOLOGIA MROŻENIA I PODSTAWOWE WYPOSAŻENIE LODOWISKA/część graficzna - pdf/rys. 5.pdf
- Inny TECHNOLOGIA MROŻENIA I PODSTAWOWE WYPOSAŻENIE LODOWISKA/część graficzna - pdf/rys. 6.pdf
- Inny TECHNOLOGIA MROŻENIA I PODSTAWOWE WYPOSAŻENIE LODOWISKA/część graficzna - pdf/rys. 7.pdf
- Inny TECHNOLOGIA MROŻENIA I PODSTAWOWE WYPOSAŻENIE LODOWISKA/część graficzna - pdf/rys. 8.pdf
- Projekt UKŁAD KOMUNIKACJI WEWNETRZNEJ/część graficzna - pdf/projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Inny UKŁAD KOMUNIKACJI WEWNETRZNEJ/część graficzna - pdf/rys.2.pdf
- Inny UKŁAD KOMUNIKACJI WEWNETRZNEJ/część graficzna - pdf/rys.3.pdf
- Inny UKŁAD KOMUNIKACJI WEWNETRZNEJ/część graficzna - pdf/rys.4.pdf
- Inny UKŁAD KOMUNIKACJI WEWNETRZNEJ/część opisowa - pdf/strona tytułowa + opis techniczny + oświadczenie.pdf
- Inny WYPOSAŻENIE NA STRONĘ/RZUT PARTERU - WYPOSAŻENIE na stronę.pdf
- Inny WYPOSAŻENIE NA STRONĘ/Wyposazenie ruchome lodowiska - na stronę.pdf
- Inny WYPOSAŻENIE NA STRONĘ/ZESTAWIENIE WYSPOSAŻENIA lodowisko na stronę.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 60 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, projekt, projekt, projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 11 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP