Postępowanie zakończone 2026-07-17
Remont i doposażenie wiejskiego domu kultury w Majkowicach na potrzeby działalności kulturalnej na terenie Gminy Bochnia_2
GMINA BOCHNIA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319538
- Zamawiający
- GMINA BOCHNIA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR 02 STWiOR.7z
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 8_Projekt umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1_formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU OP..pdf
- Inny 01 Dokumentacja.7z
- Inny MAJKOWICE_B_P_r3.pdf
- Inny MAJKOWICE_IS_PR.pdf
- Inny Załącznik nr 2_oświadczenie z art. 125.docx
- Inny Załącznik nr 3_wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 4_wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 5_oświadczenie wykon wspólnie ubiegaj.docx
- Inny Załącznik nr 6_zobowiązanie innego podmiotu.docx
- Inny Załącznik nr 7_oświadczenie grupa kapitałowa.docx
- Projekt 01 Dokumentacja/branża budowlana/2420_Opis techniczny_rev 1.pdf
- Projekt 01 Dokumentacja/branża sanitarna/MAJKOWICE_OPIS_TECHNICZNY.pdf
- Projekt 01 Dokumentacja/branża sanitarna/PT_STRONA TYTUŁOWA_SPIS_MAJKOWICE.pdf
- Inny 01 Dokumentacja/branża budowlana/2420-I100r1-Stan Istniejący - Rzut-.pdf
- Inny 01 Dokumentacja/branża budowlana/2420-I101r1-Stan istniejący - Elewacje-.pdf
- Inny 01 Dokumentacja/branża budowlana/2420-P100r1-Stan projektowany - Zagospodarowanie terenu-.pdf
- Inny 01 Dokumentacja/branża budowlana/2420-P101r1-Stan projektowany - Część socjalna-.pdf
- Inny 01 Dokumentacja/branża budowlana/2420-P102r1-Stan projektowany - Elewacje zach. i wsch.-.pdf
- Inny 01 Dokumentacja/branża budowlana/2420-P103r1-Stan projektowany - Elewacje pn. i pd.-.pdf
- Inny 01 Dokumentacja/branża budowlana/2420-P104r1-Stan projektowany - Rzut dachu-.pdf
- Inny 01 Dokumentacja/branża sanitarna/IS_01.pdf
- Inny 01 Dokumentacja/branża sanitarna/IS_02.pdf
- STWiOR 02 STWiOR/STWiOR_MAJKOWICE - branża budowlana.pdf
- STWiOR 02 STWiOR/STWiOR_MAJKOWICE - branża sanitarna.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA BOCHNIA
- Budowa sezonowego lodowiska wraz z zadaszeniem w formie wiaty oraz budynkiem zaplecza w Proszówkach, Gmina Bochnia_2
- Budowa boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni ze sztucznej trawy wraz z ogrodzeniem i montażem urządzeń w formie piłkochwytów wysokości 6,0m w miejscowości Cerekiew, gmina Bochnia
- Wymiana nawierzchni poliuretanowej na sztuczną trawę oraz montaż obiektów małej architektury na istniejącym boisku przyszkolnym w ramach jego modernizacji w miejscowości Gawłów gmina Bochnia
- Remont i doposażenie wiejskiego domu kultury w Majkowicach na potrzeby działalności kulturalnej na terenie Gminy Bochnia
- Budowa sezonowego lodowiska wraz z zadaszeniem w formie wiaty oraz budynkiem zaplecza w Proszówkach, Gmina Bochnia