Postępowanie zakończone 2026-06-29
Modernizacja dróg gminnych
Gmina Dobczyce
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00288865
- Zamawiający
- Gmina Dobczyce
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 12-06-2026-SWZ Modernizacja dróg gminnych - RI.271.1.16.2026.MACH.pdf
- Formularz załączniki edytowalne.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zmianie.pdf
- Inny 12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ.zip
- Inny załącznik nr 9 do SWZ - ppu.pdf
- Przedmiar 12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PRZEDMIARY/1.a Przedmiar Modernizacja drogi nr 219_1 - Sołectwo Stojowice.pdf
- Przedmiar 12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PRZEDMIARY/1.b Przedmiar Modernizacja wewne╠Ętrznej gminnej Stojowice - Podlas I - etap II na dz. nr 80_1 w m.pdf
- Przedmiar 12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PRZEDMIARY/1.c Przedmiar Modernizacja nawierzchni bitumicznej ul. Grabowej.pdf
- Przedmiar 12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PRZEDMIARY/2.a Przedmiar Modernizacja drogi gminnej NR540101K Ke╠Ędzierzynka - Siciny-Tartak - So┼éectwo Ke╠Ędzierzynka.pdf
- Przedmiar 12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PRZEDMIARY/2.b. Przedmiar Modernizacja drogi gminnej nr 55_1 w Niezdowie - Sołectwo Niezdów.pdf
- Przedmiar 12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PRZEDMIARY/3.a Przedmiar Modernizacja drogi gminnej na działce 80_2 - etap I - Sołectwo Dziekanowice.pdf
- Przedmiar 12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PRZEDMIARY/3.b. Przedmiar Modernizacja drogi gminnej wewne╠Ętrznej Bien╠ükowice - Barano╠üwka.pdf
- Przedmiar __MACOSX/12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/._PRZEDMIARY
- Przedmiar __MACOSX/12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PRZEDMIARY/._1.a Przedmiar Modernizacja drogi nr 219_1 - Sołectwo Stojowice.pdf
- Przedmiar __MACOSX/12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PRZEDMIARY/._1.b Przedmiar Modernizacja wewne╠Ętrznej gminnej Stojowice - Podlas I - etap II na dz. nr 80_1 w m.pdf
- Przedmiar __MACOSX/12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PRZEDMIARY/._1.c Przedmiar Modernizacja nawierzchni bitumicznej ul. Grabowej.pdf
- Przedmiar __MACOSX/12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PRZEDMIARY/._2.a Przedmiar Modernizacja drogi gminnej NR540101K Ke╠Ędzierzynka - Siciny-Tartak - So┼éectwo Ke╠Ędzierzynka.pdf
- Przedmiar __MACOSX/12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PRZEDMIARY/._2.b. Przedmiar Modernizacja drogi gminnej nr 55_1 w Niezdowie - Sołectwo Niezdów.pdf
- Przedmiar __MACOSX/12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PRZEDMIARY/._3.a Przedmiar Modernizacja drogi gminnej na działce 80_2 - etap I - Sołectwo Dziekanowice.pdf
- Przedmiar __MACOSX/12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PRZEDMIARY/._3.b. Przedmiar Modernizacja drogi gminnej wewne╠Ętrznej Bien╠ükowice - Barano╠üwka.pdf
- Projekt 12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PT/PT Podlas.pdf
- STWiOR 12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/D.02.01.01 Roboty ziemne wykonanie wykopów.docx
- STWiOR 12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/D.04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem i zage╠Ęszczeniem pod┼éoz╠ça.docx
- STWiOR 12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/D.04.04.02 Podbudowa z mieszanek kruszywa niezwia╠Ęzanego.docx
- STWiOR 12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/D.04.05.00 Warstwa mrozoochronna i ulepszone podłoże z gruntu stabilizowanego spoiwem hydraulicznym.docx
- STWiOR 12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/D.05.03.05B Nawierzchnia z betonu asfaltowego warstwa ścieralna.docx
- STWiOR 12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/D.08.05.01 Ścieki uliczne z prefabrykowanych elementów betonowych.docx
- STWiOR __MACOSX/12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/._STWiOR
- Inny 12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/.DS_Store
- Inny 12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PT/PT Dziekanowice.pdf
- Inny 12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PT/PT Ke╠Ędzierzynka.pdf
- Inny 12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PT/PT Niezdów.pdf
- Inny 12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PT/PT Stojowice.pdf
- Inny 12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/D.00.00.00 Wymagania Ogólne.docx
- Inny __MACOSX/._12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ
- Inny __MACOSX/12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/._.DS_Store
- Inny __MACOSX/12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/._PT
- Inny __MACOSX/12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PT/._PT Dziekanowice.pdf
- Inny __MACOSX/12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PT/._PT Ke╠Ędzierzynka.pdf
- Inny __MACOSX/12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PT/._PT Niezdów.pdf
- Inny __MACOSX/12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PT/._PT Podlas.pdf
- Inny __MACOSX/12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/PT/._PT Stojowice.pdf
- Inny __MACOSX/12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/._D.00.00.00 Wymagania Ogólne.docx
- Inny __MACOSX/12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/._D.02.01.01 Roboty ziemne wykonanie wykopów.docx
- Inny __MACOSX/12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/._D.04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem i zage╠Ęszczeniem pod┼éoz╠ça.docx
- Inny __MACOSX/12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/._D.04.04.02 Podbudowa z mieszanek kruszywa niezwia╠Ęzanego.docx
- Inny __MACOSX/12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/._D.04.05.00 Warstwa mrozoochronna i ulepszone podłoże z gruntu stabilizowanego spoiwem hydraulicznym.docx
- Inny __MACOSX/12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/._D.05.03.05B Nawierzchnia z betonu asfaltowego warstwa ścieralna.docx
- Inny __MACOSX/12-06-2026-RI.271.1.16.2026.MACH dokumentacja techniczna do SWZ/STWiOR/._D.08.05.01 Ścieki uliczne z prefabrykowanych elementów betonowych.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Dobczyce
- „Budowa alternatywnego źródła zaopatrzenia w wodę pitną dla obiektu schronowego w Dobczycach – etap I zapewnienie ciągłości dostawy wody pitnej dla obiektu schronowego”
- Modernizacja boiska sportowego przy Regionalnym Centrum Oświatowo Sportowym w Dobczycach
- Modernizacja dróg gminnych - etap II
- Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy do 1 MW wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na gruncie na działkach 797, 798, 799, 800 w obrębie nr 1 w miejscowości Dobczyce, gmina Dobczyce
- „Budowa magazynu obrony cywilnej na działce ew. nr 1572/5, 1571/5, 1570/5, 1569/5 w Dobczycach”