WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-25

Modernizacja dróg w Gminie Niedźwiedź

GMINA NIEDŹWIEDŹ

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00418687
Zamawiający
GMINA NIEDŹWIEDŹ
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Konina, pow. limanowski, woj. małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
1 600 zł
Termin składania ofert
2026-09-25
Termin realizacji
Data publikacji
2026-09-02

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ ZP.271.9.2026 SWZ Modernizacja dr�g .BES.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny ZP.271.9.2026 SWZ Modernizacja dróg .docx
  • Inny ZP.271.9.2026 Załączniki.zip
  • Przedmiar Załącznik 8 dokumentacja techniczna/CZ. II Bulasy konina/04_1_PR.pdf
  • Przedmiar Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. III Zapały/07_PRzedmiar robót os Zapały Poręba Wielka.pdf
  • Przedmiar Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. I Michalczewscy Konina/03_PRzedmiar Michalczewscy Konina.pdf
  • Przedmiar Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. IV Kaciki/08_1_Przedmiar Kaciki Poręba Wielka.pdf
  • Projekt Załącznik 8 dokumentacja techniczna/CZ. II Bulasy konina/04_PW_Bulasy Konina.pdf
  • Projekt Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. III Zapały/07_PZD_Frosztęga_Poręba_zapały-sig.pdf
  • Projekt Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. I Michalczewscy Konina/03_PW_Michalczewscy Konina.pdf
  • Projekt Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. I Michalczewscy Konina/03_PZD_Frosztęga_Konina_michalczewscy-sig.pdf
  • Projekt Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. IV Kaciki/08_PW_Kaciki Poręba Wielka.pdf
  • Projekt Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. IV Kaciki/08_PZD__Poręba_Kaciki-sig.pdf
  • STWiOR Załącznik 8 dokumentacja techniczna/CZ. II Bulasy konina/Specyfikacja techniczna Bulasy Konina.docx
  • STWiOR Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. III Zapały/Specyfikacja techniczna Zapały Poręba Wielka.docx
  • STWiOR Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. I Michalczewscy Konina/Specyfikacja techniczna Michalczewscy Konina.docx
  • STWiOR Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. IV Kaciki/Specyfikacja techniczna Kaciki Poręba Wielka.docx
  • Wzór umowy Załącznik 6 Umowa modernizacja dróg w gminie Niedźwiedź.docx
  • Formularz Załącznik 1 Formularz oferty.doc
  • Inny Załącznik 2 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.doc
  • Inny Załącznik 3 Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału.doc
  • Inny Załącznik 4 Oświadczenie Podmiotu udostepniającego zasoby.doc
  • Inny Załącznik 5 Wykaz wykonanych robót budowlanych.doc
  • Inny Załącznik 7 Oświadczenie wykonawców zgodne z art. 117 ust. 4 2025.doc
  • Inny Załącznik 8 dokumentacja techniczna/CZ. II Bulasy konina/04_PSG wt N_341723K Bulasy Konina.pdf
  • Inny Załącznik 8 dokumentacja techniczna/CZ. II Bulasy konina/Uzgodnienie_WOD_KS Bulasy Konina.pdf
  • Inny Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. III Zapały/07_PSG wt zał Zapały.pdf
  • Inny Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. III Zapały/07_PSG wt Zapały.pdf
  • Inny Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. III Zapały/07_Remont_drogi_gminnej_nr_341848K_w_m._Poręba_Wielka.pdf
  • Inny Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. III Zapały/07_WT_Tauron Zapały Poręba Wielka.pdf
  • Inny Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. III Zapały/07_WT_Tauron_Zapały Poręba Wielka.pdf
  • Inny Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. III Zapały/Uzgodnienie_WOD_KS Zapały Poręba Wielka.pdf
  • Inny Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. I Michalczewscy Konina/03_Remont_drogi_gminnej_nr_341735K_w_m._Konina.pdf
  • Inny Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. I Michalczewscy Konina/03_WT_Tauron Michalczewscy Konina.pdf
  • Inny Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. I Michalczewscy Konina/03_WT_Tauron_Z Michalczewscy Konina.pdf
  • Inny Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. I Michalczewscy Konina/Uzgodnienie_WOD_KS Michalczewscy Konina.pdf
  • Inny Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. IV Kaciki/08_1_PSG wt.pdf
  • Inny Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. IV Kaciki/08_PSG wt.pdf
  • Inny Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. IV Kaciki/08_PSG wt zał.pdf
  • Inny Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. IV Kaciki/08_WT_Tauron Kaciki Poręba Wielka.pdf
  • Inny Załącznik 8 dokumentacja techniczna/Cz. IV Kaciki/08_WT_Tauron_Z Kaciki Poręba Wielka.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 1 600 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 22 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP