Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-18
Rozbudowa Parku Rzecznego o skatepark
GMINA NIEDŹWIEDŹ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415005
- Zamawiający
- GMINA NIEDŹWIEDŹ
- Główny kod CPV
- 45100000-8 — Przygotowanie terenu pod budowę
- Miejsce wykonania robót
- Niedźwiedź
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 7 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP.271.8.2026 SWZ Rozbudowa Parku Rzecznego.BES.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny ZP.271.8.2026 SWZ Rozbudowa Parku Rzecznego.docx
- Inny ZP.271.8.2026 Załączniki do SWZ.zip
- Przedmiar ZP.271.8.2026 Załączniki do SWZ/Załącznik 8 dokuemntacja techniczna/Przedmiar robót.pdf
- Projekt ZP.271.8.2026 Załączniki do SWZ/Załącznik 8 dokuemntacja techniczna/1. PAB.pdf
- Projekt ZP.271.8.2026 Załączniki do SWZ/Załącznik 8 dokuemntacja techniczna/1. PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
- Projekt ZP.271.8.2026 Załączniki do SWZ/Załącznik 8 dokuemntacja techniczna/PZT-01.pdf
- Projekt ZP.271.8.2026 Załączniki do SWZ/Załącznik 8 dokuemntacja techniczna/PZT-02.pdf
- Wzór umowy ZP.271.8.2026 Załączniki do SWZ/Załącznik 6 wzór umowy Umowa skatepark.docx
- Formularz ZP.271.8.2026 Załączniki do SWZ/Załącznik 1 Formularz oferty.doc
- Inny ZP.271.8.2026 Załączniki do SWZ/Załącznik 2 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.doc
- Inny ZP.271.8.2026 Załączniki do SWZ/Załącznik 3 Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału.doc
- Inny ZP.271.8.2026 Załączniki do SWZ/Załącznik 4 Oświadczenie Podmiotu udostepniającego zasoby.doc
- Inny ZP.271.8.2026 Załączniki do SWZ/Załącznik 5 Wykaz wykonanych robót budowlanych.doc
- Inny ZP.271.8.2026 Załączniki do SWZ/Załącznik 7 Oświadczenie wykonawców zgodne z art. 117 ust. 4 2025.doc
- Inny ZP.271.8.2026 Załączniki do SWZ/Załącznik 8 dokuemntacja techniczna/K-01.pdf
- Inny ZP.271.8.2026 Załączniki do SWZ/Załącznik 8 dokuemntacja techniczna/K-02.pdf
- Inny ZP.271.8.2026 Załączniki do SWZ/Załącznik 8 dokuemntacja techniczna/K-03.pdf
- Inny ZP.271.8.2026 Załączniki do SWZ/Załącznik 8 dokuemntacja techniczna/K-04.pdf
- Inny ZP.271.8.2026 Załączniki do SWZ/Załącznik 8 dokuemntacja techniczna/K-05.pdf
- Inny ZP.271.8.2026 Załączniki do SWZ/Załącznik 8 dokuemntacja techniczna/K-06_42x800.pdf
- Inny ZP.271.8.2026 Załączniki do SWZ/Załącznik 8 dokuemntacja techniczna/K-07_42x900.pdf
- Inny ZP.271.8.2026 Załączniki do SWZ/Załącznik 8 dokuemntacja techniczna/K-08_A3.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 7 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 15 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP