Postępowanie zakończone 2026-09-02
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych – Droga Na Pasieki na działce ewid. nr 15357, obręb 0501 Bustryk w km 0+000 – 0+400 w miejscowości Bustryk.
GMINA PORONIN
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00395764
- Zamawiający
- GMINA PORONIN
- Główny kod CPV
- 45233142-6 — Roboty w zakresie naprawy dróg
- Miejsce wykonania robót
- Bustryk, pow. tatrzański, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar robót do ZP.271.10.2026.pdf
- STWiOR STWiOR do ZP.271.10.2026.pdf
- SWZ SWZ droga Bustryk ZP.271.10.2026.docx
- Wzór umowy Projekt umowy do ZP.271.10.2026.docx
- Formularz Formularz oferty do ZP.271.10.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu ZP.271.10.2026.pdf
- Inny Załączniki do SWZ do ZP.271.10.2026 (nr 2-3, 5-7).docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP