Postępowanie zakończone 2026-06-23
Modernizacja nawierzchni dróg gminnych na terenie Gminy Poronin.
GMINA PORONIN
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00278253
- Zamawiający
- GMINA PORONIN
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-08
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar robót doZP.271.1.2026.pdf
- STWiOR STWiOR do ZP.271.1.2026.pdf
- SWZ SWZ do ZP.271.1.2026.docx
- SWZ Załączniki do SWZ do ZP.271.1.2026 (nr 2-3, 5-7).docx
- Wzór umowy Projekt umowy do ZP.271.1.2026.docx
- Formularz Formularz oferty ZP.271.1.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu ZP.271.1.2026.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP