Postępowanie zakończone 2026-06-17
Naprawy, remonty i bieżące utrzymanie dróg leśnych w Nadleśnictwie Myślenice w roku 2026
Nadleśnictwo Myślenice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00271545
- Zamawiający
- Nadleśnictwo Myślenice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja warunków zamówienia (SWZ) nr SA.270.1.2.2026.7z
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu zn. spr. SA.270.1.2.2026.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP