Postępowanie zakończone 2026-08-14
Remont drogi leśnej nr 220/476 "Sicina" w Leśnictwie Gdów
Nadleśnictwo Myślenice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00369221
- Zamawiający
- Nadleśnictwo Myślenice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Gdów, pow. wielicki, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu SA.270.1.4.2026.pdf
- Inny Specyfikacja warunków zamówienia (SWZ) SA.270.1.4.2026.zip
- Przedmiar Przedmiar.pdf
- Projekt projekt wykonawczy/2.plansza sytuacyjna.pdf
- Projekt projekt wykonawczy/Opis techniczny.pdf
- STWiOR STWiORB.pdf
- SWZ SWZ SA.270.1.4.2026.pdf
- Wzór umowy zał. nr 5 wzór umowy.pdf
- Formularz zał. nr 1 Formularz ofertowy.doc
- Inny projekt wykonawczy/1.orientacja.pdf
- Inny projekt wykonawczy/3.przekroj typowy.pdf
- Inny projekt wykonawczy/4.Wodospust stalowy.pdf
- Inny projekt wykonawczy/plot.log
- Inny projekt wykonawczy/Thumbs.db
- Inny zał. nr 2 ośw. wykonawcy.docx
- Inny zał. nr 3 ośw. podmiotu.docx
- Inny zał. nr 4 zobowiazanie podmiotu.doc
- Inny zał. nr 6 wykaz robót.doc
Przedmiar robót — 52 pozycji
| Lp. | Opis | J.m. | Ilość |
|---|---|---|---|
| 38 | Mechaniczne karczowanie pni (śr. 66-75 cm) - obwód pierśnicowy 205-234cm szt. 2 szt. 2,000 | mb | 2 |
| 2 | Wywożenie karpiny na odległość do 2 km mp 5 mp 5,000 | km | None |
| 3 | Oczyszczenie terenu z pozostałości po wykarczowaniu (ściółka leśna) z wywiezieniem m2 5 m2 5,000 | m2 | 5 |
| 4 | Rozebranie przepustów rurowych - rury betonowe do śr. 40 cm m 1 m 1,000 | m | 1 |
| 5 | Rozebranie przepustów rurowych - ścianki czołowe szt 1 + 2 szt 3,000 | szt | 3 |
Pokazano 5 z 52 pozycji.
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP