WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-15

Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn. „Budowa budynku Szkoły Podstawowej w Sułkowie”

GMINA WIELICZKA

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00325914
Zamawiający
GMINA WIELICZKA
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-15
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-06

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ.zip
  • Projekt Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034-01_Strona tytułowa_PB.pdf
  • Projekt Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034.10_PZT_pdf/1034.10-02_Spis zawartości.pdf
  • Projekt Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034.10_PZT_pdf/1034.10-06_Opis techniczny.pdf
  • Projekt Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034.11_PAB_pdf/1034.11-02_Spis zawartości.pdf
  • Projekt Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034.11_PAB_pdf/1034.11-05_Opis techniczny.pdf
  • Projekt Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034_ZAŁ_pdf/Zał 4_1034_BIOZ.pdf
  • Projekt Zał. nr 8 do SWZ/PFU część opisowa.pdf
  • Projekt Zał. nr 9 do SWZ/1. Komunikat z dnia 24.09.22025 r/Komunikat z dnia 24.09.2025 r.pdf
  • Projekt Zał. nr 9 do SWZ/2. Komunikat z dnia 15.10.2025 r/Komunikat z dnia 15.10.2025 r..pdf
  • Wzór umowy Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034_ZAŁ_pdf/Zał 10_Sułków_Warunki Gaz.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034.10_PZT_pdf/1034.10-01_Strona tytułowa.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034.10_PZT_pdf/1034.10-03_Oświadczenie projektanta.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034.10_PZT_pdf/1034.10-04_Spis załączników.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034.10_PZT_pdf/1034.10-11_Zagospodarowanie.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034.11_PAB_pdf/1034.11-01_Strona tytułowa.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034.11_PAB_pdf/1034.11-03_Oświadczenie projektanta.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034.11_PAB_pdf/1034.11-04_Spis załączników.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034.11_PAB_pdf/1034.11-11_Elewacje południowa i północna.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034.11_PAB_pdf/1034.11-12_Elewacje wschodnia i zachodnia, przekrój C-C i D-D.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034.11_PAB_pdf/1034.11-13_Sala Sportowa - Elewacje wschodnia i zachodnia.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034.11_PAB_pdf/1034.11-14_Rzut garażu.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034.11_PAB_pdf/1034.11-15_Rzut piwnicy.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034.11_PAB_pdf/1034.11-16_Rzut parteru.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034.11_PAB_pdf/1034.11-17_Rzut piętra.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034.11_PAB_pdf/1034.11-18_Widok dachu.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034.11_PAB_pdf/1034.11-19_Przekrój A-A i B-B.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034.11_PAB_pdf/Załącznik nr 1_Analiza technicznych, środowiskowych i ekonomicznych możliwości.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034.11_PAB_pdf/Załącznik nr 2_Wiata śmietnikowa.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034_ZAŁ_pdf/1034.ZAŁ-01_Strona tytułowa.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034_ZAŁ_pdf/1034.ZAŁ-02_Spis zawartości.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034_ZAŁ_pdf/Zał 11_WT przebudowy sieci gazowej.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034_ZAŁ_pdf/Zał 12_Sułków_Tauron - warunki przyłączenia.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034_ZAŁ_pdf/Zał 13_Sułków_Orange_Warunki techniczne przyłączenie.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034_ZAŁ_pdf/Zał 14_Sułków_Orange_Warunki techniczne zabezpieczenie sieci_mapa.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034_ZAŁ_pdf/Zał 14_Sułków_Orange_Warunki techniczne zabezpieczenie sieci.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034_ZAŁ_pdf/Zał 15_Sułków_uzgodnienie od drogi_mapa.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034_ZAŁ_pdf/Zał 15_Sułków_uzgodnienie od drogi.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034_ZAŁ_pdf/Zał 1_Mapa_Sułków.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034_ZAŁ_pdf/Zał 2_Sułków_Mapa ewidencyjna.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034_ZAŁ_pdf/Zał 3_Wypis z MPZP.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034_ZAŁ_pdf/Zał 4_1034_BIOZ-01_Str tytułowa.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034_ZAŁ_pdf/Zał 5_Decyzja_Odrolnienie.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034_ZAŁ_pdf/Zał 6_Sułków_Decyzja na zjazd.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034_ZAŁ_pdf/Zał 7_Sułków_warunki_deszczówka.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034_ZAŁ_pdf/Zał 8_Sułków_warunki Wody Polskie.pdf
  • Inny Zał. nr 10 do SWZ/1034_Projekt budowlany_PDF/1034_ZAŁ_pdf/Zał 9_Warunki_Wod-Kan_Sułków.pdf
  • Inny Zał. nr 11 do SWZ/Analiza porównawcza maj 2026.pdf
  • Inny Zał. nr 11 do SWZ/Dokumentacja geologiczno inżynierska maj 2026.pdf
  • Inny Zał. nr 11 do SWZ/Projekt robót geologicznych kwiecień 2026.pdf
  • Inny Zał. nr 11 do SWZ/Przekrój podłużny ze zrzutowanymi otworami geologicznymi.pdf
  • Inny Zał. nr 12 do SWZ/Decyzja na lokalizację zjazdu.pdf
  • Inny Zał. nr 12 do SWZ/Uzgodnienie ZDP_OP-W_4410_40_2026_JN.pdf
  • Inny Zał. nr 12 do SWZ/Zatoka Autobusowa koncepcja.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ.doc
  • Inny Zał. nr 2a do SWZ.docx
  • Inny Zał. nr 2 do SWZ.docx
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ.doc
  • Inny Zał. nr 4 do SWZ.doc
  • Inny Zał. nr 5 do SWZ.pdf
  • Inny Zał. nr 6 do SWZ.doc
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ.docx
  • Inny Zał. nr 8 do SWZ/Opinia geotechniczna.pdf
  • Inny Zał. nr 8 do SWZ/PFU - część rysunkowa i wizualizacje/2518_ext1.png
  • Inny Zał. nr 8 do SWZ/PFU - część rysunkowa i wizualizacje/2518_ext2.png
  • Inny Zał. nr 8 do SWZ/PFU - część rysunkowa i wizualizacje/2518_ext3.png
  • Inny Zał. nr 8 do SWZ/PFU - część rysunkowa i wizualizacje/A01 RZUT PIWNICY.pdf
  • Inny Zał. nr 8 do SWZ/PFU - część rysunkowa i wizualizacje/A02 RZUT PIWNICY - HALA SPORTOWA.pdf
  • Inny Zał. nr 8 do SWZ/PFU - część rysunkowa i wizualizacje/A03 RZUT PARTERU.pdf
  • Inny Zał. nr 8 do SWZ/PFU - część rysunkowa i wizualizacje/A04 RZUT PARTERU - HALA SPORTOWA.pdf
  • Inny Zał. nr 8 do SWZ/PFU - część rysunkowa i wizualizacje/A05 RZU PODDASZA.pdf
  • Inny Zał. nr 8 do SWZ/PFU - część rysunkowa i wizualizacje/A06 RZUT DACHU.pdf
  • Inny Zał. nr 8 do SWZ/PFU - część rysunkowa i wizualizacje/A07 RZUT DACHU - HALA SPORTOWA.pdf
  • Inny Zał. nr 8 do SWZ/PFU - część rysunkowa i wizualizacje/A08 PRZEKROJE.pdf
  • Inny Zał. nr 8 do SWZ/PFU - część rysunkowa i wizualizacje/A09 ELEWACJE 1.pdf
  • Inny Zał. nr 8 do SWZ/PFU - część rysunkowa i wizualizacje/A10 ELEWACJE 2.pdf
  • Inny Zał. nr 8 do SWZ/PFU - część rysunkowa i wizualizacje/A11 ELEWACJE 3.pdf
  • Inny Zał. nr 8 do SWZ/PFU - część rysunkowa i wizualizacje/Z01 PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
  • Inny Zał. nr 9 do SWZ/1. Komunikat z dnia 24.09.22025 r/Zestawienie elementów pomieszczenia cateringu.pdf
  • Inny Zał. nr 9 do SWZ/2. Komunikat z dnia 15.10.2025 r/Wypis i wyrys z MPZP/legenda_obszar_B_pieczątki.pdf
  • Inny Zał. nr 9 do SWZ/2. Komunikat z dnia 15.10.2025 r/Wypis i wyrys z MPZP/wypis_311.pdf
  • Inny Zał. nr 9 do SWZ/2. Komunikat z dnia 15.10.2025 r/Wypis i wyrys z MPZP/wyrys_311.pdf
  • Inny Zał. nr 9 do SWZ/3. Komunikat z dnia 22.10.2025 r/Komunikat z dnia 22.10.2025 r..pdf
  • Inny Zał. nr 9 do SWZ/4. Komunikat z dnia 27.10.2025 r/Komunikat z dnia 27.10.2025 r..pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA WIELICZKA